Cs go bıçak düşürme olasılığı taktikleri ve yöntemleri nelerdir ? En pahalı ve en ucuz bıçaklar hangileridir ?

Cs go bıçak düşürme olasılığı taktikleri ve yöntemleri nelerdir ? En pahalı ve en ucuz bıçaklar hangileridir ?

Cs go bıçak düşürme olasılığı taktikleri ve yöntemleri nelerdir ? En pahalı ve en ucuz bıçaklar hangileridir ?

Cs Go’da biliyorsunuz kasa bulunuyor ve bu kasaların içerisinde ise birbirinden güzel skinli olarak hem silahlar hem de özel eşya olarak bıçaklar çıkmaktadır. Bıçağın değeri o kadar yüksek ki kasayı açtığınız zaman bıçak çıktığı zaman kendinizden geçersiniz çünkü steamde fiyatları çok yüksek en ucuzu bile 200 – 300 TL arasında oynuyor. Neyse daha ayrıntılı olarak sizlerle paylaşacağım zaten. Bıçak düşürmek için herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor sadece kasayı açıp şansınıza çıkarsa alabiliyorsunuz tabi tekrardan hatırlatalım çok büyük bir şans. Mesela ben arkadaşlar 20 kere denemişimdir ama maalesef tamam güzel silahlar çıktı fiyatı 30 – 40 tl olanlar ama bıçak gerçekten zor değil de şans işi.

Bir adam vardır 500 kere açar ama bıçak çıkmaz , biri vardır ilk defa dener bir açar en pahalı bıçak. Cs Go’da birde şöyle bir güzellik var her 1 veya 2 ayda bir yeni kasa geliyor içerisinde ise mükemmel skinli silahlar yer alıyor. Evet arkadaşlar bıçak nasıl düşürülür ? onu öğrenmiş bulunuyoruz. Şimdi steamde en pahalı ve en ucuz olan bıçaklar nelerdir ? isterseniz onlara göz atalım.
En Pahalı Cs Go Bıçakları
M9 Bayonet | Solgun ( Çok Gizli Bıçak ) Fiyatı : 1.181.93 TL
StatTrak™ M9 Bayonet | Gece : ★ StatTrak™ Çok Gizli Bıçak Fiyatı :1.181.93 TL
StatTrak™ Pala Bıçağı | Orman DDPAT Fiyatı : 1.175.37 TL
Sustalı Bıçak | Safari Ağı Fiyatı : 1.178.69 TL
StatTrak™ Gölge Hançerler | Sertleştirilmiş Kasa Fiyatı : 1.178.67 TL
StatTrak™ M9 Bayonet | Katliam Fiyatı : 1.173.11 TL

En Düşük Cs Go Bıçakları

StatTrak™ Kelebek Bıçak | Kızıl Ağ Fiyatı : 573.33 TL
Bayonet | Şam Çeliği Fiyatı : 554 TL
★ StatTrak™ Karambit | Kuzey Ormanı Fiyatı : 500.67 TL
★ StatTrak™ Bayonet | Kızıl Ağ Fiyatı : 498.37 TL
★ Sustalı Bıçak | Sertleştirilmiş Kasa Fiyatı : 457.47 TL

Cs go bıçak düşürme olasılığı taktikleri

Gördüğünüz gibi bıçaklarımızın fiyatları bu şekilde tabi fabrikadan yeni çıkmış , eskimiş , savaş görmüş gibi çeşitleri de bulunuyor. Birde benim sizlerle paylaştığım şimdiki fiyatları yani her gün fiyatları elbette değişiyor. Ama genel olarak bu civarlarda dolaşıyor. Birçok kişi şimdi fiyatları gördü hemen kasa açmak isteyecek. İnsan ilk bakınca açası geliyor ama arkadaşlar kendinizi aşırı kaptırmayın paranıza yazık olabilir. Tamam 1-2 kere kasa açılabilir ama belli bir zaman sonra bağımlısı olabilirsiniz. Nette bunun gibi çok insan var 500 kere açıp da içerisinden düzgün bir şey çıkaramamış. Düşünün ne kadar para kaybetmiştir bu yüzden şansınızı deneyin paranız varsa açın yoksa bence uğraşmayın derim. İyi Oyunlar Hepinize…

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir