Cs go ( Counter Strike Global Offenive) iyi oynama taktikleri yöntemleri nelerdir ?

Cs go ( Counter Strike Global Offenive) iyi oynama taktikleri yöntemleri nelerdir ?

Cs go ( Counter Strike Global Offenive) iyi oynama taktikleri yöntemleri nelerdir ?

Counter strike global offensive oyununa ilk defa başlıyorsanız o zaman arkadaşlar bazı püf noktaları çok iyi öğrenmeniz de fayda vardır. Vereceğimiz taktikleri güzelce uygularsanız çok rahat bir şekilde adam vurabilir eli kazanabilirsiniz. Şimdi ilk olarak hepiniz biliyorsunuz counter strike global offensive oyununda aim çok önemlidir bu yüzden nişan atma kabiliyetiniz çok iyi olması gerek. Karşı taraf sizden 10 kat önde olsa bile sizin aiminiz iyiyse onu çok rahat bir şekilde vurabilirsiniz. İkincisi ise doğru hareket etmektir. Birçok kişi ölmemek için sürekli hareket eder şansa göre ölmez veya hemen ölür. Ama dediğimiz gibi doğru hareket çok önemlidir adamı görünce sürekli oradan oraya atlama yapmayın.

Silahınızla ateş ederken hedefi görünce durun ve ateş edin eğer yerinizde durmaz ve hareket ederseniz o zaman mermileriniz seker hedefi kolayca vuramazsınız. Tabi sürekli sabit kalmayacağız ateş ederken adama duruyormuş izlenimi vereceğiz.

Cs go hareket taktikleri hakkında bilgiler ve yöntemler

Ölümcül Köşeler Önemli

Birçok kişinin yapmış olduğu hatalardan birisi de köşelerden her zaman koşarak çıkıyor ve pat diye ölüyor bu yanlıştır. Her zaman tepkinli olarak köşelerden çıkın. Bir köşeden çıkacağınız zaman o köşeyi dikkatlice kontrol edin ve sonra çıkıp adam varsa vurun.

Koridorlar

Counter strike global offensive oyununda birden fazla korunaklı koridorlu bölgeler bulunuyor ve bu koridorları şöyle kullanın. 1 yönden açıkta kalan yerde hayatta kalmaya çalışın bu şekilde şansınız daha çok artmış olur.

Counter strike global offensive Haritaları

CS Go’da 16’sı resmi olan birçok haritası bulunuyor ve bu haritalar için birçok taktik bulunuyor. Haritaları bilmek en önemli etkenlerden birisidir evet her haritanın kısa yolları bulunuyor bunları bilmemiz gerek. Eğer bu kısa yolları bilirseniz düşmanınızdan 1 adım önde olursunuz. Bunun için iyi bir CS Go oyuncusu olmak için boş oyunlar açın ve haritaları yavaş yavaş gezerek öğrenin bu sizin için daha iyi olacaktır.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir