Cs Go Da Hangi Kasayı Neden Açmalıyım?

Cs Go Da Hangi Kasayı Neden Açmalıyım?

Cs Go Da Hangi Kasayı Neden Açmalıyım?

CS Go oyununda kazanmanız için en iyi seçenekler kasalardır. Bu oyunda bir çok kasa seçeneği bulunmaktadır. Bu kasalar oyunların sonlarında oyunculara verilen item kasalardır. Sizler bu kasalar için istenilen paraları ödedikten sonra bu kasaları açarsınız ve şansınıza ne gelirse kazanırsınız. Bu kasalardan avcı bıçakları, çeşitli bıçaklar, ak47 kırımızı çizgi gibi seçenekler çıkmaktadır. Hatta buralarda sizlere skinler de düşmektedir. Peki en iyi şeyi alabilmek için Cs Go Da hangi kasayı açmalısınız ?

CS Go’da Hangi Kasa Daha İyi ?

Cs Go Da hangi kasayı açmalıyım sorusunun cevabını burada sizlere vereceğiz. Burada her kasanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu kasaları tanıtacak olursak 15 farklı türde kasa sizlere sunulmaktadır. Silah kasası, kroma kasası, Pala Kasası, Operasyon Kasası, Anka Operasyon Kasası, Bravo Operasyon Kasası, Esport 2013 Kış Kasası, Esport 2014 Yaz Kasası, Kış Saldırı Kasası bunlardan bazılarıdır. Bu kasaların hepsinin farklı fiyatları bulunmaktadır. En iyi itemleri içeren kasalar en pahalı olan kasalardır. En iyisini kazanmak için en pahalısını seçmek gerekir.

CS Go Hangi Kutuyu Açmalıyım ?

Cs Go’da dediğimiz gibi sıralama ucuzdan pahalıya yapılmıştır. Fiyatı yüksek olanların içinde bulunan itemlerin de değerleri yüksektir. Bunun için düşük fiyatlı değil yüksek fiyatlı olan kasaları tercih etmeniz gerekmektedir. Kaliteli kasalar her zaman size performans olarak artı kazandırır.

Cs Go Da Hangi Kasayı Açmalıyım görsel Cs Go Da Hangi Kasayı Açmalıyım

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir