Cs Go Nasıl Bıçak Düşürülür? Yöntemleri Nelerdir

Cs Go Nasıl Bıçak Düşürülür? Yöntemleri Nelerdir

Cs Go Nasıl Bıçak Düşürülür? Yöntemleri Nelerdir

Counter Strike oyuncuları bilir, oyunda en önemli şeylerden bir tanesi bıçaklardır. Çoğu CS oyuncuları da Cs Go bıçak nasıl düşürülür sorusunu sık sık sormaktadır. Bu yazıda bıçaklara nasıl sahip olabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu bıçakları düşürmenin yanı sıra 2 türlü alma seçeneğiniz bulunur. Bu bıçakları ya kutulardan alırsınız, ya da satın alırsınız.

CS Go Bıçak Kazanma

Cs Go’da nasıl bıçak düşer sorusuna aslında biraz şansa bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü siz oyunu oynadıkça şansınıza bıçaklar gelmektedir. Aslına bakarsınız bıçak düşürme olayı kolaydır. Oyun ilerledikçe ve kutu açıldıkça bıçak düşer. Önemli olan şansa iyi bir bıçak düşürmektir. Deatmatch oynadıkça ve iyi frag yaptıkça iyi bir bıçak düşürme şansınız artmaktadır. Bu sayede Karambit bıçak bile düşürme şansınız olacaktır. Deatmatch oynamanız bu oyunda bıçak düşürme şansınızı arttırır. Rekabetçi modda daha az bıçak kazanma şansınız olacaktır.

Cs Go Bıçak Düşürme Taktikleri

Cs Go bıçak düşürme taktikleri aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyi oyunlardan geçer. Deatmatch oyunlarını oynayanların bıçak düşürme hatta oldukça iyi bıçaklar düşürme şansları daha da artacaktır. Ayrıca bıçak düşürmenin yanı sıra almak istediğiniz bir bıçak varsa bunu parasını da vererek alabilirsiniz. Bunun için pazardan işlem yapabilirsiniz. Kasalar ve kutuları açarak da bıçak düşürme şansınız yani bıçak kazanma şansınız olabilir.

cs go karambit bıçağı

cs go nasıl bıçak düşürülür görsel cs go nasıl bıçak düşürülür

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.