Cs Go Ping Düşürme Yöntemleri Ve Ayarları Nelerdir ?

Cs Go Ping Düşürme Yöntemleri Ve Ayarları Nelerdir ?

Cs Go Ping Düşürme Yöntemleri Ve Ayarları Nelerdir ?

Online oyunlarında başımıza büyük sorun olan ve sıkıntı yaşatan belalardan birisi de lag sorunları oluyor değil mi. Evet bu aynı zaman da CS Goda ‘da bu şekilde. Karşı oyuncudan daha iyi oynasanız bile ping yüzünden adam sizi daha önce görür ve 2 saniye yüzünden ölebilirsiniz. Unutmayın pingin aşırı derece de önemi vardır özellikle böyle bir oyunda daha önemli oluyor. Şimdi pingi nasıl düşürebiliriz evet sorunu kökünden çözemeyiz ama bunu kolay bir yöntem ile azaltabiliriz.

İlk yapacağımız işlem çok basit gereksiz olan tüm uygulamaları kapatalım.  Bunu yapmak görev çubuğuna gelin saatin yanında çalışan uygulamalar yer alır. Şimdi örnek olarak Cs Go’yu vereceğiz oyunumuz bu. Oyun için steam gerekli , sanal ses kartımız olması gerek bunları ellemiyoruz. Bunların dışında orada ne kadar uygulama varsa hepsini kapatın. Çünkü hiç kullanmadığınız uygulama bile çok internet yer ve kapamadığınız için hangisi internet çok yiyor diye düşünürsünüz. Unutmadan steam indirme yapıyor mu onu kontrol edin aynı zaman da arka planda indirme olmasın.

İnternete gireceğiniz zaman kesinlikle internet tarayıcınızı kapatınız. Oyun oynarken birçok kişi şu hatayı yapar youtube üzerinden müzik dinler. Ama youtube’den kaliteyi düşürürler sanırlar ki fazla internet yemez ama iş öyle değil arkadaşlar. Oyun oynarken sizler de youtube üzerinden müzik dinliyorsanız internetinizi büyük ölçüde etkiler. Geldik son kısma oyun içerisinden ping ayarı yapacağız. Bunu yapmak için de Ayarlar bölümüne gelin ve oyun ayarları kısmında kabul edilebilir en yüksek eşleştirme pingi bulunuyor. Bu 120 ile ayarlıdır ve siz bunu kendinize göre ayarlayacaksınız. Örnek verecek olursak 70 üzerinde olan pinglerde ben oynayamam diyorsunuz işte o zaman oraya 70 yazıp öyle servera bağlanacaksınız. 120 olduğundan sizi yüksek pingli olanlara atar ve pinginiz yüksek olur. İsteyenler bu şekilde de yapabilir.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir