Cs Go Rekabetçi Ban Kaldırma Nasıl Yapılır ? Çözümü Nedir ?

Cs Go Rekabetçi Ban Kaldırma Nasıl Yapılır ? Çözümü Nedir ?

Cs Go Rekabetçi Ban Kaldırma Nasıl Yapılır ? Çözümü Nedir ?

Birçok kişi Counter Strike: Global Offensive oyununu severek oynuyor fakat bir olay var ki oda ceza sistemi oluyor. Aslında bu durum çok karışık ne yazık ki oyun yapımcıları da bu konu hakkında bizlere bilgi vermiyor. Hiçbir şey yapmıyoruz bir anda ceza yiyoruz nasıl oluyor bunlar. Sizlere şimdi ne zamanları ceza yersiniz onları paylaşmak istiyorum. Unutmadan oyunda sadece rekabetçi moda ceza yersiniz.

Maçı Terk Etme

Oyun yapımcıları rekabetçi moda çok büyük önem veriyor çünkü orada bulunan 1 oyuncunun bile çok fazla yararı vardır. Evet dediğimiz gibi maçı terk etme ceza almanıza neden olur. Maça girdiniz yarısına kadar oynadınız ve sonra bilgisayarınız kapandı ve oyun hata verdi işte bu yüzden oyununuza 3 dakika giremeyip ceza yersiniz.

Takım Arkadaşınızı Vurma

Oyunda sağlam oynuyorsanız ve öldürme sayınız çok iyi ise o zaman kötü oyuncular yüzünden vurulabilirsiniz. Evet kendi takım arkadaşınız size sıkabilir gerçekten insanı gıcık eden bir durum oluyor. Ama şöyle bir güzellik var eğe takım arkadaşınıza bilerek durmadan zarar verirseniz rekabetçi de ceza almış oluyorsunuz. Ama şöyle bir şey var raunt yerine başladı adama o zaman zarar verdiniz böyle bir şey olmaz. Çünkü daha yeni olduğundan oyun sizin yanlışıkla vurduğunu biliyor. Ama aradan uzun süre geçti o zaman vurursanız ceza yersiniz.

AFK Kalma

Oyun sırasında acil bir işiniz çıktı ve oyundan çıkmadan AFK kalmayı seçtiniz o zaman hareketsiz olarak 3 raunt oynayabilirsiniz fakat ondan sonra bilgisayar sizi otomatik olarak oyundan atar ve 3 dakika ceza yersiniz. Tabi bu süre içerisinde gelirseniz herhangi bir sorun olmaz.

Oyundan Sürekli Atılma

Oyundan sürekli olarak kick yerseniz o zaman da ceza yersiniz. Örnek verecek olursak 3 maça girdiniz ve oradan kötü oynadığınızdan veya küfür ettiniz ondan kick yediniz. İşte yine oyundan atılır ve ceza yersiniz.

Fazla Kick Oylaması

Oyuna giriş yaptınız ve sizin takıma kötü oynayan biri geldi bu oyuncu kötü oynadığından dolayı atmak istiyorsunuz. Eğer art arda birisini oyundan atmaya çalışırsanız siz kendiniz ceza yersiniz. Çünkü bunu özellikle kendim 3 gün önce yemiştim siz sakın denemeyin derim.

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.