cs go rütbeler sistemi nedir ? Sırasıyla rank isimleri ve analizleri

cs go rütbeler sistemi nedir ? Sırasıyla rank isimleri ve analizleri

cs go rütbeler sistemi nedir ? Sırasıyla rank  isimleri ve analizleri

Counter Strike Global Offensive oyunu ilk çıktığından bu yana birçok kişi tarafından oynanıyor özellikle Steamde en çok oynanan oyunlar arasında olmaktadır. Kullanıcısı sayısı 700 bine kadar çıkıyor tabi okullar olmayınca ve tatil günlerinde bu sayı daha da çok artabiliyor. Bizler de bu yazımızda Cs Go’da olan rütbe ve lig sistemini kısaca sizlere tanıtıp fotosunu göstereceğiz. Dediğimiz gibi oyun ilk çıktığı zaman büyük bir hayran kitlesi yakalamayı başardı ve bu artarak devam ediyor. Oyun direk olarak e-spor alemine giriş yapmıştır. Cs Go’nun rankı biraz League of legends oyuna benzemektedir.

League of legends bilenler bilir ilk 10 maç bize sunulur işte Cs Goda’da durum bu şekilde. Tabi şöyle bir durum var League of legends on maç yenilgi ve kazanma çok önemli fakat cs go’da durum böyle değil yenilgilerinizi de hesaba katarak sizi bir lige yerleştirebiliyor. Counter Strike Global Offensive’de en düşük olan lig Silver 1 ve en yüksek rübe ise The Global Elite oluyor. İsterseniz liglerimize şu şekilde bakabiliriz sırasıyla.

İlk sıralamamız şu şekilde oluyor arkadaşlar Silver 1 – 2 – 3 – 4 – Silver Elite ve Silver Elite Master

İkinci Sıralamamız ; Gold Nova 1 – 2 – 3 – Gold Nova Master – Master Gurdian 1 – 2

Üçüncü Sıralamamız ; Master Guardian 1 – 2 – Master Guardian Elite – Distinguished Master Guardian

En sonuncusu ise şu şekilde ; Legendary Eagle – Legendary Eagle Master –  Supreme Master First Class – The Global Elite olmaktadır.

cs go rütbeler sistemi nedir

Yazı olarak bakmış bulunuyoruz şimdi arkadaşlar resimli olarak bakabiliriz. Şunu da belirtmek isterim liglere girmek rütbe atlamak çok kolay değildir. İlk başlarda kolay olur fakat ileriki zamanlar da rekabetçi oynarken kaybetmeniz size zarar getirir. Yani 1 oyuncu yüzünden bile alacağınız oyunu verebilirsiniz. Yukarıda saymış olduğum liglere girebilirseniz özellikle en sonuncu liglere o zaman Cs Go’nun en iyi oyuncusundan biri olursunuz. Herkes size hayranlıkla bakar.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir