Güncel

Cs go taktikleri dust2 haritası yöntemleri ve ipuçları

Merhaba counter strike global offensive hayranları bugün sizlere en çok merak edilen ve sorular taktiği anlatacağım. Biliyorsunuz counter strike global offensive’de en çok oynanan map Dust 2 oluyor peki Dust 2 mapında nasıl güzel oynanır , taktikleri nelerdir hepsine sırayla bakacağız. Biliyorsunuz CS Go’yu valve geliştirdi ve şuanda steamde fiyatı 24 indirimli hali 12 TL oluyor. Paraya değer mi bence değer arkadaşlar sıkılmadan bu oyunu oynayabilirsiniz. Neyse şimdi gelelim Dust 2 taktiklerine.

Önce şunu bilin Dust 2 haritasını çok ama çok iyi bilmeniz gerek yani nerde ne var , şu yol nereye çıkıyor bunların hepsi size avantaj sağlar. Ama Dust 2 daha yeni oynuyorsanız o zaman vurulmanız çok normal bunun için bir an önce ezberleyin. Şimdi el bombası çok önemli neden ? belirli noktalar var ve karşı rakipler çoğunlukla oralardan çıkıyor işte o yerlere bomba atarsanız 1 veya 1 den fazla kişiyi öldürebilirsiniz. Zaten aşağıya video ekledim oradan inceleyebilirsiniz. Bu el bombası taktikleri sayesinde kolayca eli kazanabilirsiniz ama unutmayın takımınızla beraber hareket edin. Bu tam bir long rush taktiği oluyor arkadaşlar sağlam uygulama yaparsanız o zaman eli kazanma şansınız da yüksek olur.

T’lere yardımcı olduk yukarıda bomba sizin içindi şimdi CT’lere savunma konusunda yardımcı olalım. CT olduk ee napacağız merak etmeyin savunmanız çok kolay olacak. Ben fazla lafı uzatmak istemedim o yüzden CT’ler için bir video hazırladım evet aşağıdan neler yapacağınıza bakabilirsiniz. Birde unutmadan bu vermiş olduğumuz taktikleri genel olarak ünlü takımlar çok tercih ediyor. Özellikle bu taktikleri her zaman Türklerle yapın yabancılarla yapmak gerçekten sizin için çok zor olabilir. Eğer takımınız varsa o zaman bu taktikleri orada kullanın çok işe yarayacaktır. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı