Eğitim

Cs Go Vac Hatası Çözümü (Windows 7, 8, 10)

Counter Strike oyunu oynayanların son zamanlarda sık sık karşılaştığı sorunlardan biri Vac hatasıdır. Bu hata büyük bir sorundur ve oyunun tüm tadını kaçırmaktadır. Bu sorunun bir diğer tabiri de Counter Strike GO Valve Anti Hile hatasıdır. Bu hatayı bu isimle de tanıyabilirsiniz. Bu Cs GoVac hatası çözümünü burada bulabilirsiniz.

CSGO Vac Hatası

CS GoVac hatası sorununun çözümünü anlatmadan önce hatadan bahsedelim. Bu hata  karşınıza 2 çeşitte çıkar. Birincisinde oyunu Steam’in dışında güvensiz mod ile açtığınızda ya da insecuremodu ile açtığınızda oyunun dosya imzalarınızı onaylamayacağı ve VAC hile korumalı sunucularına giriş izniniz olmadığı yazısı karşınıza çıkar. Diğerinde de bilgisayarınız ile ilgili bir sorunun VAC sistemini engellediğine dair bir yazı ekranda belirecektir. Bu iki hata da sizlerin oyunu oynamasını engeller. Bunun için CSGO Vac hatasının çözmeniz gerekir.

CS GoVac Hatası Düzeltme

Öncelikle Steam’i başlatmanız gerekir. Daha sonra kütüphanede CSGO’ya sağ tıklamanız gerekir ve özelliklere gelmeniz gerekir. Burada yerel dosyalar sekmesini tıklarsınız. Buranın en altında ” Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula ” seçeneği bulunacaktır. Ona tıklamanız gerekir. Tüm dosyalar doğrulandı yazısı geldikten sonra da oyuna tekrar girmeli ve Vac hatası veriyor mu kontrol etmeniz gerekir. Bu Vac hatanızı çözecek bir yöntemdir.  FTP oyunların başında gelen ve milyonları peşinden sürükleyen bu oyunda keyifli anlar geçirmenizi dileriz.

cs go vac hatası çözümü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı