Cübbeli Ahmet Hoca Başarılı olmak Sınav Duaları Ve Anlamları

Cübbeli Ahmet Hoca Başarılı olmak Sınav Duaları Ve Anlamları

Cübbeli Ahmet Hoca Başarılı olmak Sınav Duaları Ve Anlamları

Sınavlar yaklaştıkça öğrenciler ders çalışmakla birlikte manevi olarak da rahatlamak için dua etmeyi de düşünürler. Bu nedenle de sınavda başarılı olabilmek için ne gibi dualar okuyacaklarını araştırmaya başlarlar. Bu sırada bu tür konularda bilgili olan kişilere de danışırlar. Teknolojinin de ilerlemesiyle hocalar da internet ortamında öğrencilere yardımcı olmaya başlamışlardır. Buradan öğrenciler hocalara sorular sorup cevaplarını alırken sınavda başarılı olma dualarının da cevapları verilmektedir. Cübbeli Ahmet Hoca da bu konuda yeterli bilgileri öğrencilerle paylaşmaktadır.

Cübbeli Ahmet hoca başarı duası

Cübbeli Ahmet Hoca sınav dualarına baktığımızda sınava girmeden önce edilecek dualar ile sınava girip sıraya oturulduğunda ve daha sonra sınav sırasında okunacak dualar hakkında bilgiler sunmuştur. Bu duaların içeriğine bakıldığında ise zihin açıklığı, ilmi artırma ı, imanın genişletilmesi gibi dualar edilir. Ancak bu duaların Allah rızası için olduğu sınavlarda okunması gerekmektedir. haram bulaşmış yerlerde bu dualar okunmaz.

Cübbeli Ahmet Hoca Dua Kabulü

Elbette ki dualar okunur ve Yaradana niyazda bulunulur ancak bir de bu duaların kabul edilmesi için şartlar da vardır. Cübbeli Ahmet Hoca bu şartların da hangileri olduğu hususunda bilgilendirme yapmıştır. Bunun için en başta haram lokmadan sakınmak gerekmektedir. İnanç düzgün olmalıdır. Uyanık kalp ile ve kabil edileceğine inanarak dua etmelidir ve en önemlisi dualarım niçin kabul olmuyor dememelidir. Bu şartları yerine getirenlerin mutlaka hemen olmasa da duaları Allahın (c.c) izniyle kabul olacaktır.

Cübbeli ahmet hoca sınava girerken okunacak dua Aşağıda paylaşılmıştır.

sinav icin dualar cubbeli ahmet hoca

https://www.youtube.com/watch?v=moBXbhexM1A

 

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir