Kadınca

Dağınık Ve Normal Sade Topuz Saç Modelleri

Dış görünüşüne, şıklığa ve günün her anı iyi görünmeye önem veren kadınlar saçlarına da aynı önemi verir. Sadece güzel görünmek değil, bakımlı ve temiz görünmek için de saçlarına özen gösterirler. zarafete önem veren kadınlar daha çok topuz saç modellerini tercih ediyor. Farklı seçeneklerle her gün ayrı bir kullanım çeşitliliğine sahip olan topuz modelleri tek bir modele bağlı kalma zorunluluğunu yok ediyor. Her yıl trend olan topuz modelleri 2016 yılında da birkaç farklı model ile trend olmuş durumda. Sizde moda benim işim diyorsanız saçlarınızı trend modellerle vakit kaybetmeden buluşturmalısınız. Zarif ve bir o kadar şık bir görüntü yakalamak istiyorsanız saç, kıyafet ve aksesuar bütünlüğünüze dikkat etmelisiniz. Bu noktada doğru topuzu yada saç modelini seçmeniz çok önemli. Doğru topuz ve kıyafetin uyumu mükemmel görünmenizi sağlayacaktır.

2016 Topuz Saç Modelleri

  • Maşalı dağınık topuzlar
  • Örgülü bohem topuzlar
  • Perçemli topuzlar
  • Fransız örgülü yan topuzlar
  • Balerin topuzlar
  • Fiyonklu topuzlar
  • Dağınık örgülü yan topuzlar

Sizde, kendiniz için en uygun olacağını düşündüğünüz topuz saç modelleri ile doğru  kombinler yaparak katılacağınız davetlerde ışığınızla göz alabilirsiniz. Topuzunuzda kullanacağınız sade ve şık tokalar sayesinde farklı bir havaya bürünüp saç modelinizi gururla taşıyabilirsiniz. Davetler ve özel günler dışında günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz 2016 topuz modelleri, spor bir kombin içinde alternatifler sunuyor.

Topuz saç modellerinde yeni trend sade balerin topuzlarıdır. Saçınızı yukarıda at kuyruğu yapabilir ve ardından sarkan saç kısımlarını toka çevresinde toplayarak tel toka ile tutturabilirsiniz. Bu hem şık hem de asil bir tarza ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca saçınızı topladıktan sonra ince bir tutamını örünüz, ucunu ince bir takayla tutturunuz ve saçınızı tepeye sabitledikten sonra örgülü kısmı çevresinden geçiriniz. Bu şekilde de spor ama abiye kıyafetlerle de tercih edilen bir saç modeline sahip olursunuz. Dağınık saç modelleri yerine daha derli toplu ve yüzünüzü tam olarak ortaya çıkaran tepede toplanmış topuzlarla çok daha şık olacaksınız. Bu hem boynunuzun hem omuzlarınızın güzelliğini ortaya çıkarak ve boyunuzu birkaç santimetre daha fazla göstermeye yetecektir.

değişik Topuz Saç Modelleri farklı Topuz Saç Modelleri moda Topuz Saç Modelleri Topuz Saç Modelleri 2016 Topuz Saç Modelleri gelin Topuz Saç Modelleri görseller Topuz Saç Modelleri indir Topuz Saç Modelleri resimleri Topuz Saç Modelleri tumblr trend Topuz Saç Modelleri tumblr Topuz Saç Modelleri yeni Topuz Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı