Damar Sözler Güzel Ve Etkileyici

Damar Sözler Güzel Ve Etkileyici

Damar Sözler Güzel Ve Etkileyici

En derin duyguları en etkili şekilde anlatan damar sözler, günümüzde çok moda olmuştur. Aşkları, ayrılıkları, acıları en etkili şekilde anlatan bu sözler ile duygularınıza tercüman bulmuş olacaksınız. Hissettiklerinizi sizin yerinize dile getiren etkili sözler ile duygularınızı anlatmanız çok daha kolay olacak. En çok da yaşadığınız ayrılıklar için damar sözler bulabilirsiniz. Sizi terk eden biri olduğunda ona söyleyebileceğiniz en iyi şey; ne kazandığını bilmiyorum ama umarım beni kaybettiğine değmiştir, olacaktır.

Etkileyici Sözler

Hayatın karmaşıklığını ve zorluğunu anlatan bu cümleler ile kendinizi ve hislerinizi ifade etmek çok daha kolay. Acı çektiğinizde, ayrılıklar yaşadığınızda, içinizdeki özleme katlanamadığınızda duygularınızı sizin yerinize dile getirecek olan damar sözlerin sizi sizden daha iyi anladığını göreceksiniz. En büyük kayıpların, en zor ayrılıkların tek ilacı olan bu sözler ile kendinizi eskisinden çok daha güçlü hissedebilirsiniz. En zor anlarda kendinizi çok güçlü hissetmenizi sağlayacak olan bu sözlerin sizi kalbinizden yakalayacağını kendiniz de göreceksiniz.

Güzel Sözler

Canınızı yakacak kadar cesareti olanların sonuçlarına katlanacak kadar gücü olması gibi içinizdekileri en iyi şekilde özetleyen bu cümleler sayesinde hislerinizi anlatmanız çok daha kolay. Ne zaman duygularınız sizi alıp uzaklara götürse bu cümleler ile geri dönecek ve kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Söylenen en etkili sözler ile hissettiğiniz acılar azalacak ve yerini mutluluk alacak..

damar sözler 2012 damar sözler face damar sözler indir damar sözler kapak damar sözler paylaş damar sözler resimli damar sözler tumblr damar sözler twitter damar sözler uzun profil damar sözler

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir