Dantelli elbise nasıl kombinlenir ve giyilir ? Püf noktaları nelerdir ?

Dantelli elbise nasıl kombinlenir ve giyilir ? Püf noktaları nelerdir ?

Dantelli elbise nasıl kombinlenir ve giyilir ? Püf noktaları nelerdir ?

Günümüzde dantel dendiği zaman aklımıza genel olarak ilk çeyizlikler geliyor. Evlerimizi süsleyen bu danteller aynı zaman da kıyafetlerimizin de vazgeçilmezi oluyor. Son zamanlar da en çok tercih edilen kıyafet dantelli kıyafetler oldu ve şuanda çok moda. Bu kadar çok ilgi gördüğünden dolayı piyasada dantelli elbiseler çok pahalı fakat buna rağmen halanda tercih eden sayısı fazla. Artık her bayanın dolabında bir tane dantelli elbise bulunuyor.

Dantel elbiseleri harika bir şekilde istediğiniz tarzda kombine etmeniz mümkündür. Dantel modacılar tarafından sadece abiyeler de değil bunların yanı sıra günlük kıyafetlerde de çok kullanılıyor. Günlük kıyafetler de daha çok bluz modellerin de tercih ediliyor ve kot ile kombin yapıldığında ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Şöyle güzel bir kombinde yapabilirsiniz davet için kalem etek ve üzerinize de dantelli bluz , altınızda ayakkabı olarak da topuklu çok hoş olursunuz bence. Dantelli olan abiye elbiselerinizi her noktada rahatlıkla kullanabilirsiniz bunlar sırt dekoltesi , kol kısmı ve etek kısmı oluyor. Almış olduğunuz elbisenin dekoltesi aşırı fazla ise o zaman kapatmak için danteli kullanabilirsiniz.

Siyah dantel elbise şık olarak algılanır , beyaz olan dantel elbise ise masumiyet olarak algılanmaktadır. Nikahınız varsa terciğiniz beyaz renk dantel elbiseden yana olsun bu sayede hem saflığınız ortaya çıkar , hem de şıklığınıza şıklık katmış olursunuz. Mezuniyet törenlerinde ise cıvıl cıvıl olmak için pembe ve su yeşili gibi dantelli elbiseleri giyip farklı bir hava sağlayabilirsiniz. Dantel kendi başına çok ağır basar bu yüzden aksesuar ve ayakkabı seçiminiz her zaman sadeden yana olsun. Unutmayın kızlar doğru bir seçim ve kombin yaparsanız o zaman harika olursunuz. Fakat tam tersi bir durum olursa ortaya zevksiz ve basit bir kombin çıkar.

Dantelli elbise nasıl kombinlenir ve giyilir

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.