Dark Souls 3 birden kapanıyor Kapanma Sorunu Çözümü nedir

Dark Souls 3 birden kapanıyor Kapanma Sorunu Çözümü nedir

Dark Souls 3 birden kapanıyor Kapanma Sorunu Çözümü nedir

Dark Souls oyunu daha yeni çıktı ve steamde şuanda fiyatı 179 TL’dir. Oyun gerçekten çok güzel fakat bazı sistemlerde oyun kapanıyor böyle bir sorun var. Ama merak etmeyin arkadaşlar bunun sorununu araştırıp çözdük aşağıda yazdıklarımızı adım adım yaparsanız kolayca kapanma sorununu çözebilirsiniz.

Dark souls 3’te karakter sınıfları ile oyuna başladığımızda bir yere kadar ilerleyince bir anda kapanıyor. Hata oyundan kaynaklanıyor bu yüzden çözümleri ise tam verimli olmuyor. Bizde en verimli olan çözümü sizlerle paylaşıyoruz. İlk olarak arkadaşlar oyun menüsüne gelin ve System yerine girin. System’in içerisinde Network olarak o kısmı açalım. Network olan yerde launch setting bulunuyor arkadaşlar onun yanında bulunanı Play Offline olarak değiştirin ve sonra çıkın. Yani kısacası şu şekilde yapacaksınız biz yine gösterelim

Launch Setting : Play Offline bu şekilde olacak.

Sorun aslında oyunla ilgili yani bazı çözümler ne yazık ki olmuyor siz ne yaparsanız yapın. Yukarıda vermiş olduğumuz yöntemi yaptınız fakat halanda aynı sorunu alıyorsanız o zaman yeni bir güncelleme gelmesini bekleyeceksiniz. Çünkü dediğimiz gibi sorun oyunla alakalı ve herkes bu sorun alıyor. Ama merak etmeyin geliştiriciler de bu sorunu biliyorlardır en kısa zaman da güncelleme getirip bu sorunu ortadan kaldırırlar. Siz yine de bizim verdiğimiz yöntemi deneyin şahsen ben denedim oldu karakter seçip başladığımda birçok yere gittim sorun olmadı umarım sizde de olur.

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir