Değişik El Emeği Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları

Değişik El Emeği Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları

Değişik El Emeği Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları

İster klasik dantel işleme tekniği olsun ister de tığ işi ya da iğne oyası olsun tüm bu el işi tekniklerini kullanarak ortaya değişik motif örnekleri çıkartabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu motifler her yerde kullanılabilmektedir. Hatta tek başlarına dahi birleştirilerek kullanılabilmekteler. En değişik motif örnekleri deneyim ve hayal gücü ile ortaya çıkmaktadır. Çiçek desenlerinin tümü, hayvan motifleri, meyve figürleri, her türlü geometrik desenin bir araya gelmesi ile oluşturulan altıgenler, sekizgenler bu farklı görüntüdeki motifleri pratiğe dökebiliyor. Farklı yapıdaki ve renkteki ipler ile örülen bu motiflerin yapılışında genellikle tığ kullanılıyor. Yalnızca biraz deneyim ve pratik isteyen değişik motifleri istediğiniz yere işleyebilir ya da tek olarak da kullanabilirsiniz.

Değişik yaşam siteliniz olacak

Günümüzde bu kadar farklı bir yaşam seçmiş olan birçok kişi tarafından artık kendinizi de farklılaştırabileceksiniz. Bu kadar önemli olan dantel dünyası içinde en çok sevdiğiniz modellere erişmek de kolay olacaktır. Herkesin içinde bulunan bu kadar güzel isteğin olması da gelişen moda desteği ile imkanlı hale gelmektedir. Sizin el beceriniz ile daha da değerlenen bu kadar güzel değişik motif örnekleri sayesinde artık evinize tekrardan renk gelecek ve günümüzde kullanılan bu kadar güzel fırsatları da değerlendirmeniz imkanlı olmaktadır. Her zaman için en çok istediğiniz farklılığa artık bu motif dokunuşları ile elinizde tutabilirsiniz.

değişik Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları en güzel Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları farklı Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları güzel Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları harika Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları kolay Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları facebook Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları resimli Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları tumblr Örgü Motif Örnekleri Ve Yapılışları

10 Beğenmekten Vazgeç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.