Dekoratif Ve Şık Yatak Odası Takımları

Dekoratif Ve Şık Yatak Odası Takımları

Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları

Yatak odanız için bir yatak odası takımı arıyor iseniz yatak odası takımları 2016 yılında daha çok beyaz tonlarında üretilmeye başlamıştır. Geçtiğimiz sezonlarda daha çok Osmanlı motifleri ile gösterişli yatak odası takımları gördük ama artık daha çok sadelikle bir şıklık ve asalet arama durumları söz konusu olmaktadır.

Osmanlı Motiflerinden Uzak Durma Zamanı

Geçtiğimiz sezonlarda o kadar çok Osmanlı motifli mobilya gördük artık özellikle yatak başlarında Osmanlı tasarımlarının görkeminden uzak durmak iyi olacaktır. Beyaz Osmanlı motifli ve daha çok yaldızlı olan yatak odası modelleri hantal ve abartılı duruşu ile ayrıca yatak odalarının boyutlarına da genel olarak uygun olmamaktadır. Ancak belirtmek gerekir ki çok geniş olan yatak odaları için bu modeller çok da asil ve ihtişamlı bir duruş gösterebilir. Artık daha çok modern çizgileri takip etmekte fayda bulunmaktadır. Hem piyasadaki aksesuarlar ile de daha kolay uyum sağlayabilen modern yatak odası takımları 2016 yılında trend parçalardır.

Odanızın Boyutuna Göre Yatak Odası Takımı Seçmeli

Pek çok çift görkemli bir yatak odası takımına sahip olmak ister iken yatak odalarındaki boş alanları gittikçe kısıtlamaktadır. Sonuç olarak bugün çok sayıda yatak odası sanki sadece mobilyalar üst üste konulmuş gibi görülmektedir. Bu hataya düşmeyip odanın boyutlarına göre mümkün olduğunca ince çizgilere sahip yatak odası modelleri 2016 koleksiyonundan tercih edilebilir.

Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları facebook Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları resimli Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları tumblr Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları farklı Dekoratif  Ve Şık Yatak Odası Takımları

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir