Delta Teknik Servis Nasıldır? Güvenilir Mi?

Delta Teknik Servis Nasıldır? Güvenilir Mi?

Delta Teknik Servis Nasıldır? Güvenilir Mi?

Telefon ya da herhangi bir teknolojik cihaz konusunda teknik servislerin hizmetleri önemlidir. Delta teknik servis bu hizmeti veren servisler arasında yer almaktadır. Peki Delta teknik ervis güvenilir mi? Genelde farklı cihazların servisinde kullanılan bu servis güvenilir ve hızlı destek sağlamaktadır.

Delta Servis Türkiye

Delta Servis Türkiye şubesi vardır. Bu nedenle servis hizmetini bu şubeden alabilirsiniz. Delta garanti kapsamında olan ürünler konusunda sorun yaşamanız halinde şubeyi arayabilir, telefonda bazı yönlendirmeler alabilirsiniz. Genelde büyük sorunlar için cihazların şubeye gitmesi gerekmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak cihazlarınızı servislere teslim etmelisiniz. Ayrıca servis size bir zaman dilimi verecektir. Burada önemli olan servisten cihazınızı zamanında alabilmenizdir. Bunun yanı sıra, servis esnasında da sorun yaşanmaması gerekmektedir. Sonuçta cihazların içinde ulanılan ürünler ve yapılan teknik desteğin kalitesi önemlidir. Delta ithalatı olan ürünler paralel ithalat malıdır. Rom adaptörü, şarjı ya da teknik servis farkı gibi ürün farklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle ürün alırken bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

Delta Servis Ekşi

Delta Servisi konusunda ekşi sözlükte bazı olumsuz yorumlar görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda genelde olumsuz durum yaşayan kişilerin yorum yazdığını düşünürsek, yorumların sağduyulu bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğini de anlayabiliriz. Bu nedenle siz de tercihlerinizi yaparken gerek bu tür yorumları, gerek firma detaylarını bir arada değerlendirebilirsiniz.

Delta Teknik Servis Nasıldır

4 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 5 sene önce

    Delta teknik servis garantili telim sony Xperia Z 3 servisin söylediği dört aynı arızadan altı farklı arızadan telefon gelirse değişim yapıyoruz dediler Benim tel altı defa servise gitti beş aynı arızadan altıncı servisteyken cep telefonun niçin değişim yapmıyorsunuz dediğimde senin tel üç defa gelmiş altı defa gelmemiş dediler. Altı arıza form no larını mail attığım halde yine de yardımcı olmadılar. Arkadaşlar siz siz olun türkiye dispürötör garantili cihaz alın sakın ola italaçcı firma garantili cep tel almayın hele de delta teknik servis diyorsa uzak durun Benim düştüğüm hataya sizler de düşmeyin tam bir sahtekar firma delta

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir