Güncel

Dünya Markasının CEO’sundan TOGG Açıklaması: Bizi gururlandırdı!

Duyurulduğu tarihten bu yana, başta Türkiye olmak üzere bütün dünyada büyük ses getiren TOGG’un tasarımı ve teknik özellikleri büyük bir beğeni ile karşılanmıştı. TOGG markası da dahil olmak üzere Ferrari, BMW, Alfa Romeo, Rolls Royce ve Cadillac gibi birbirinden popüler ve prestijli firmaların araç tasarımlarını yapan Pininfarina’nın CEO’su; Türkiye’nin TOGG girişimi ile alakalı övgü dolu açıklamalar yaptı.

 

Aralık ayının son dönemlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın misafirliği eşliğinde kamuoyuna tanıtılan Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili devasa bir ilgi ve beğeni ile karşılandı. Aracın tasarım kısmında ise ünlü İtalyan tasarım firması Pininfarina’nın emeği var. Pininfarina firmasının CEO’su ile firmanın başkanı Silvio Petro Angor, yerli aracımız ile alakalı NTV’ye röportaj verdi. Ünlü İtalyan araç tasarım şirketinin başkanı, ”Türkiye’nin bu serüvenine katkı sağlamak bizi oldukça gururlandırdı” diye belirtti.

İnanılmaz Bir Serüven

TOGG ile olan ortak çalışmalarının kayda değer bir başarı yakaladığını söyleyen Silvio Petro Angor, ”Bu oldukça büyük bir ayrıcalık ve bizim için büyük bir onur. TOGG’un tasarımı ile bu inanılmaz maceraya katılmak bizi fazlasıyla gururlandırdı. Şahane insanlarla birlikte iş yapma şansı bulduk. TOGG ekibi nefes kesici bir ekip. Ekibin CEO’su Gürcan Karakaş harika bir kişi. Birlikteliğimiz arkadaşlığa dönüşmekte. Yeni müşterileriniz ile iş yapmaya başladığınızda geleceği nasıl olacak, önce bunu kestirmeye çalışırsınız. Biz yalnızca birkaç senelik firmalar ile değil, uzunca bir zaman sektörde kalıp bir şeyler başarmayı hedefleyen firmalar ile çalışmaya değer veriyoruz. Bizim prensiplerimiz ile TOGG’un iş stratejisi birbirini adeta tamamlamakta. Bu sebeple ortaklığımız kayda değer bir başarıya imza attı” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı