Duvar saati modelleri hem dekoratif hem şık

Duvar saati modelleri hem dekoratif hem şık

Duvar saati modelleri hem dekoratif hem şık

Duvar saatleri için yalnızca zamanı gösteren “aletler” nitelendirmesi yapmak bu kıymetli parçalara yapılmış büyük bir haksızlık olacaktır; zira duvar saatlerinin fonksiyonu sadece zamanı göstermenin çok ötesindedir.

Duvar Saati Deyip Geçmeyin

Duvar saatleri iç mekân dekorasyonunda en az mobilyalar kadar önemlidir ve doğru bir şekilde seçilen duvar saati modelleri dekorasyonda tamamlayıcı bir unsur olmaları sebebiyle fazlaca dikkat çekmektedir. Bu sebeple duvar saati seçilirken evin genel havası ve dekorasyonda kullanılan parçalar göz önünde bulundurulmalı ve tercihler bu doğrultuda yapılmalıdır.

Retro Duvar Saatleri

Geçmişe yönelik duyulan hayranlık ve özlem neticesinde özellikle son yıllarda Retro, bütün moda ve dekorasyon anlayışlarımızı derinden etkileyen bir trend halini aldı. Bu durum kendisini hemen her yerde göstermekle birlikte duvar saatleri de bu akımdan payına düşeni aldı. Örneğin taş plak şeklinde tasarlanmış bir duvar saati bir yandan evinizde geçmişin esintilerini yansıtmanıza olanak verirken diğer yandan zarif tarzıyla evinize romantik bir hava katmanızı sağlayacaktır. Eğer siz de nostalji tutkunu biriyseniz; zamanın geçip gitmesi algısıyla birebir uyum sağlayan Retro duvar saat modelleri eviniz için biçilmiş kaftan olacaktır.

Duvarlarda Özgün Dokunuşlar

Vintage ve Retro duvar saatleri son dönemlerde popülerleşmekle birlikte yaratıcı tasarımcıların elinden çıkmış birbirinden özgün ve modern saat modelleri de, her dönem olduğu gibi günümüzde de kendilerine fazlasıyla yer bulmayı başarabilmektedir. Bu konuda çarpıcı bir örnek vermek gerekirse; mutfak dekorasyonunda duvarlar için akrep, yelkovan ve saniye ibreleri çatal, bıçak ve kaşık şeklinde dizayn edilmiş bir saati modeli, özgün yapısı ile mutfağınızda farklılık yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

2016 duvar saati modelleri duvar saati modelleri 2016 duvar saati modelleri tasarımları farklı tarz duvar saati modelleri klasik duvar saati modelleri oturma odası için duvar saati modelleri regal duvar saati modelleri şampiyon beşiktaş duvar saati modelleri

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir