Duvar Yazıları Facebook Ve Twitter İçin Resimli Anlamlı

Duvar Yazıları Facebook Ve Twitter İçin Resimli Anlamlı

Duvar Yazıları Facebook Ve Twitter İçin Resimli Anlamlı

Sokakların sesi olan duvar yazıları arasında çok etkileyici ve çok esprili yazılar görebilirsiniz. Duyguların sokağa dökülmesini sağlayan duvar yazıları hem çok esprili hem de çok etkileyici yazılardır. Sevgilerini, dileklerini ya da esprilerini duvarlara yazan gençlerin yazıkları cümlelerin ne kadar etkileyici olduğu sizin de gözünüze çarpacaktır. Sokakta pek çok duvarda görebileceğiniz bu yazılar pek çok insan gibi sizi de gülümsetecek.

Güzel Duvar Yazıları

Duvar yazıları arasında bir klasik haline gelen “döner gelirse senindir biz pide söyledik”, “bir gün belki seninle aynı evin elektrik faturasına oha lan deriz!”, “hayaller Paris, gerçekler Eminönü”, “içlik giyen adamdan zarar gelmez”, “seviyorsan git halay çek bence, hem elini tutarsın”, “bak inanıyorum sen de üzülmüşsündür ama benim şu ciğer komple gitti”, “kahrolsun, kahrolmamış kahrolması gereken kahrolasıca şeyler” ve bunun gibi daha pek çok duvar sözlerini sokakta görebilirsiniz.

Duvar Yazıları Anlamlı

Duvar yazıları en esprili ve en etkileyici yazılar arasındadır. Hem çok esprili hem de çok ince mesajlar veren bu yazılar özellikle ülkemizde çok popülerdir. Gittiğiniz hemen her şehirde, sokakların pek çok yerinde duvar yazıları sizin de gözünüze çarpacaktır. Bu yazıları gördüğünüzde sizin de yüzünüze büyük bir gülümseme belirecek. En esprili, en renkli ve en yaratıcı duvar yazılarını okudukça neşelenecek ve bu yazılar ile siz de çok güleceksiniz.

Duvar Yazıları face Duvar Yazıları facebook paylaş Duvar Yazıları facebook Duvar Yazıları paylaş Duvar Yazıları resimli Duvar Yazıları tumblr duvar yazıları twitter Duvar Yazıları farklı Duvar Yazıları güzel Duvar Yazıları

22 Beğenmekten Vazgeç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir