Ekim Ayında Doğan Erkek Ve Kadınlar Hangi Burç Oluyor

Ekim Ayında Doğan Erkek Ve Kadınlar Hangi Burç Oluyor

Ekim Ayında Doğan Erkek Ve Kadınlar Hangi Burç Oluyor

Burçlar bizim anladığımız gibi her ayın birinde başlayıp o ayın son günü yerlerini diğer bir burca devretmezler. Burçlar güneş gezegenler ve ayın durumuna göre şekillendikleri için kendilerine özel bir ay dağılımları vardır. Ekim ayı hangi burç olur? Sorusunu soran bir insanın ekim ayının hangi günlerinde doğduğunu bilmesi gerekmektedir. Çünkü ekim ayı içinde iki tane burç vardır. Ekim ayının 22 gününü içine alan terazi burcu ve ekim ayının 23 üncü gününden sonuna kadar olan kısmını içine alan akrep burcu iki burçta ekim ayındadır. Eğer ekimin kaçı olduğunu bilmiyorsak net olarak hangi burç olduğunu da bilmemiz olası değildir. O zaman her iki burç hakkında da bilgi verelim

23 Eylül ile 22 Ekim arası dönemi kapsayan burç terazi burcudur. Terazi burcunun özellikleri ise şu şekildedir. Yönetici gezegenleri Venüs’tür. Hava grubundadır. Dengeli, zarif, kibar olmak en belirgin tutumları arasındadır. Ayrıca adalet duyguları yüksektir. Ve beraberinde oldukça sabırlıdırlar. Çabuk sinirlenmezler. Sakin bir yapıları olur. Zor karar verirler fakat kararlarında diretip uygularlar. Çok çalışkandırlar işten kaçmazlar. Yalnızlığı nadir durumlar dışında çok sevmezler. İkizler ve kova burçları ile iyi anlaşırlar.

23 Ekim ile 21 Kasım arası dönemi içine alan burç ise akrep burcudur. Akrep burcunun özellikleri ise şöyledir. Yönetici gezegenleri Marstır. Olumsuz özellikleri arasın da merhametsizlik ve kibir gösterilebilir. Ama yaptıkları her işi iyi yaparlar, olaylar karşısında ciddiyetle plan yaparlar, yaşama çok fazla bağlıdırlar. En iyi yengeç ve balık burçları ile anlaşırlar.

ekim ayı hangi burç oluyor

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.