En Çok Tercih Edilen Telefonlar Ve İsimleri

En Çok Tercih Edilen Telefonlar Ve İsimleri

En Çok Tercih Edilen Telefonlar Ve İsimleri

Günümüz gelişen teknolojisi ile akıllı telefon piyasasına bir çok telefon çıkmaktadır. Çıkan telefon çeşitleri o kadar fazla ki insanlar hangi telefonu alacaklarını dahi belirlemeleri günler alıyor. Bol çeşit değişik fiyatlar farklı özellikler hangi telefonun alınması gerektiğini belirliyor. Bunun yanında tabi ki piyasada çok tutulan ve teknik servisi iyi olan akıllı telefonlarda tercih sıralamasında en üst sıralara gelmesini sağlayan diğer bir faktördür.

İnsanlar artık film, dizi, maç, fotoğraf, video işlemlerini telefondan hallediyor. Bu yüzden telefon alınırken hangi telefonu alacağımıza karar vermeden önce telefondan ne bekliyoruz belirlememiz gerekir. Tüm bu faktörler bu sıralamayı oluşturuyor.

Piyasada kuşkusuz en çok tercih edilen marka çok net bir şekilde Samsung, samsung dan sonra ise tabi ki apple geliyor. Bu iki cihaz ilk iki de sürekli birbiriyle kapışıyor. Bu zamana kadar da bu iki cihazı kendilerinden başka zorlayan rakip çıkmadı. Lg, Sony ve Htc biraz daha samsung ve apple gölgesinde kalıyor.Ama telefon tercih ederken bu beş markanın da güvenirliği ve teknik servis kalitesi birbirine çok yakındır.

Cihaz almadan önce cihazları fiyat ve özellik dengesine bakıp karar verilmelidir. Türk malı olan General Mobile de Türkiye piyasası ve fiyat bakımından tercih sıralamasında en üst sıralardadır.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Kamera, işlemci, hız, ısınma, şarj, ram, fiyat özellikleri karşılaştırıldığı zaman işte en çok tercih edilen cihazlar;

  • Samsung Note 4,
  • Samsung Galaxy S5,
  • Apple İphone 5s ve 6s,
  • 6s Plus,
  • Htc M8,
  • Sony Xperia Z3,
  • LG G3

Güncel olarak en çok tercih edilen cihazlardandır.

en-cok-tercih-edilen-telefonlar

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.