En güzel farklı trençkot modelleri ve kombinleri

En güzel farklı trençkot modelleri ve kombinleri

En güzel farklı trençkot modelleri ve kombinleri

Ara mevsim olarak adlandırdığımız mevsim geçişlerine denk gelen aylarda sıklıkla kullanılan bir model olan trençkotlar oldukça avantajlıdır. Trençkotlar her yıl ve her sezon model değişiklikleri göstermektedir. Trençkot modelleri en güzel ve hoş değişimleri ile karşımızdadır.

Mevsim geçişlerinde kullanılan ve kullanışlılık açısından avantajlı olan trençkot modelleri bu sezon farklı desen olarak birçok yenilik göstermiştir.

Trençkot Modelleri

Trençkotlar mevsim değişimlerinde ve sıcak havanın akşamüzerine doğru serinlemesi konusu ile örtüşen bir tekstil ürünüdür. Trençkotların özellikleri, modelleri ve Trençkot modelleri değişik bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

  • Trençkot olarak isimlendirilen bu ürün hafif havlarda giyilebilen bir tekstil ürünüdür.
  • İçi astarlı olan bu ürünün su geçirmeme özelliği vardır.
  • Yakalı, kruvaze gelerek düğmeler ile sabitleştirilen, erkek yaka ve kemer ile desteklenen bir üründür.
  • Genel itibarı ile trençkot 4 veya 6 düğmeli kruvaze olarak birleştirilen, açık yakalı, kemerli ve diz hizasında olan bir ürün olarak kullanılır.

Tek düze modelleri ile sıradan hale gelen trençkotlar 2016 modası ile birlikte daha çok çeşit kazanmıştır. Öncelikle renk açısından oldukça fark gösterdiğini özellikle söyleyebiliriz. Kahverengi ve sarı tonlarında daha çok kullanılan trençkot renklerine lacivert, kırmızı, kahverengi, siyah ve geri renkleri de eklenmiştir. Böylece model açısından da birçok farklılığı trençkot, kendi modasına dâhil etmiştir. Yaka ve kemer ayrıntıları düğme sayısında değişiklik olan trençkotlar her bayanın zevkine ve tarzına hitap edecek türdendir.

bayan trençkot modelleri deri trençkot modelleri en güzel trençkot modelleri farklı trençkot modelleri harika trençkot modelleri moda trençkot modelleri modern trençkot modelleri trençkot modelleri bayan trençkot modelleri uzun tumblr trençkot modelleri uzun trençkot modelleri yeni trençkot modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir