En Güzel Farklı Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri

En Güzel Farklı Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri

En Güzel Farklı Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri

Örgü en çok kış ayında kullanılması ile bilinse de yazlık örgü modelleri örnekleri de görmek mümkündür.  Bunlardan biri omuzları örtmek için kullanılan ince şaldır. Yapımı ise şu şekildedir; tığ ile yapılan bu örneğe 130 zincir çekilerek başlanır. Daha sonra zincirler birleştirilir ve ilk zincire ikili tırabzan yapılır. İki zincir çekip aynı yuvara tekrar ikili tırabzan yapılır. İki zincir çekilir ve 4 zincir atlanıp beşinci zincire tığ batırılır. Üç sıra ikili tırabzan yapılır. 4 sıra ikili tırabzan yapılır. 5 sıra ikili tırabzan yapılır. Daha sonra 4 sıra 5 adet ikili tırabzan yapılır ve en sonunda 11 zincir çekilir ve bitirilir. Toplamda 16 sıra yapılır.

Yazın da Merserize Ürünleri Giyin

Örgü denilince genellikle akla kara kış gelse de örgü ürünleri sadece kış aylarında değil aynı zamanda da yaz aylarında da kullanılabiliyor. Bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman bu ürünleri yaz aylarında da kullanmak istiyorsanız o zaman bunun için buna uygun bir ip seçmeniz gerekiyor. Eğer sizler de rengarenk, incecik ipler sayesinde her zaman ürünler yapıyorsanız o zaman bunları da yazın giyebiliyorsunuz. Yazlık örgü modelleri örnekleri sayesinde sizler de istediğiniz tüm giyim ürünlerini bir çırpıda hazırlar, tüm yaz boyunca birbirinden güzel ürünler ile boy göstermeyi hemen başarabilirsiniz.

en güzel Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri farklı Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri güzel Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri harika Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri facebook Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri resimli Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri yeni Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri değişik Yazlık Örgü Modelleri Örnekleri

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.