En güzel Havalı Ve Farklı Facebook Kapak Fotoğrafları

En güzel Havalı Ve Farklı Facebook Kapak Fotoğrafları

En güzel Havalı Ve Farklı Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook 4 Şubat 2004 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Bu şirketin ortaya çıkardığı Facebook sosyal medya sitesi ise insanların diğer insanlar iletişim ve bilgi alışverişini sağlamasını kendine hedef belirlemiş ve bunun sonucunda oluşturulmuştur. Dünyada milyonlarla ifade edilecek kadar facebook kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kullanıcıların sayısının fazla olması bize diğer kültürleri ve ülkeleri de tanıma fırsatı sunmaktadır. Önceden daha sade bir görünüşe sahip olan site zamanla değişimlere gidip farklı uygulamaları karşımıza çıkarmıştır. İlk başlarda sade bir görünüşü olan profil kısmı son güncellemelerle zaman tüneline dönüştürülmüş ve daha kolay bir kullanım sağlamıştır. Bu profil kısmına gittiğimizde karşıdaki kullanıcın bir kapak fotoğrafı, bir profil fotoğrafı, hakkında kısmı, eğer izin veriyorsa arkadaş olduğu kişiler ve paylaşım kısmıdır.

Profil resmi onun görüntüsüyle ilgili bir bilgi vermekteyken. Hakkındakiler kısmı küçük bir biyografi örneği önümüze sunmaktadır. Paylaşımlar kısmı ise genel ilgi alanı ve zevkleri hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan kısımdır.

Bir başka kısım olan facebook kapak fotoğrafı nelerdir olduğu ise zaman tüneli uygulamasına geçildikten sonra siteye eklenmiştir. Kapak fotoğrafının güzel gözükmesi için 850 genişlik ve 315 yükseklikte bir resim buraya eklenmelidir. Aksi taktirde eklenen resimle büyültülerek buraya konur ve resmin kalitesinde düşüşler meydana gelir buysa profilinizin ilgi çekmemesini sağlar.

Kapak fotoğrafı hiç eklemediyseniz veya kapak fotoğrafınızı değiştirmek istiyorsanız profilinize gidip kapak fotoğrafının sol kısmında bulunan kamera düğmesine tıklayarak bu değişimi sağlayabilirsiniz. Güncelleme yapacaksanız bunu mevcut albümlerden mi yoksa yeni bir fotoğraf yükleyerek mi yapacağınıza dair bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Buradan gereli seçimi yaparak güncellemenizi sağlayabilirsiniz. Eğer bir kapak fotoğrafınız yoksa burada kapak fotoğrafı ekle kısmına tıklayarak kendinizin belirlediği bir kapak fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Bunlar sonucunda kaydet düğmesine basarak bu güncellemeleri kaydetmelisiniz aksi takdirde yaptığınız güncelleme geçerli sayılmayacaktır.

Kapak fotoğrafları tüm herkesin paylaşımına açık olduğundan dolayı özel yaşamınızı inşalara belli etmek istemiyorsanız ona göre seçimler yapmalısınız. Örneğin yüzünüzün, ailenizin bir resmini koymaktansa güzel manzara resimleri veya genel bir ilgi alanını gösteren bir resim konulmasında yararlı olacaktır. Kamp yapmayı sevenler örnek gösterilecek olursa bir doğa resmi veya doğanın ortasına kurulmuş bir çadır resmi kapak fotoğrafına eklendiğinde onlar hakkında daha gerekli bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

en güzel Facebook Kapak Fotoğrafları Facebook Kapak Fotoğrafları indir Facebook Kapak Fotoğrafları kısa Facebook Kapak Fotoğrafları paylaş Facebook Kapak Fotoğrafları tumblr Facebook Kapak Fotoğrafları uzun Facebook Kapak Fotoğrafları farklı Facebook Kapak Fotoğrafları güzel Facebook Kapak Fotoğrafları yeni Facebook Kapak Fotoğrafları

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir