En güzel kadir gecesi mesajları ve sözleri

En güzel kadir gecesi mesajları ve sözleri

En güzel kadir gecesi mesajları ve sözleri

Kadir gecesinin önemini bilmeyenler için hemen söyleyelim; ‘’Bin aydan daha hayırlıdır’’ Dinimizin yol göstericisi, Rabbimizin buyruklarının yer aldığı kutsal kitabimiz olan kuranı kerim kadir gecesinde indirilmiş ve Cebrail tarafından efendimiz, sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed S.A.V’a teslim edilmiştir.

Bugünün ne kadar kıymetli ve farklı bir gün olduğunu sarf etmiş olduğumuz bu cümlelerden rahatlıkla anlayabilirsiniz.

İbadetlerinizi yerine getirdikten sonra dilerseniz sevdiklerinize sizin için seçtiğimiz en güzel kadir gecesi mesajlarını ve sözlerini onlara sms vasıtasıyla yada sosyal medya araçları olan facebook, twitter v instagram ile yollayabilirsiniz.

Bugün bir anma yada unutulan kişileri anma günü değil,  Sevdiğimiz insanları dua ile andığımız güzide bir gündür. ‘’ Ümmetime zeval gelmesin, cehennem benim tüm vücudumu kaplasın.

Onlara zarar gelmesin’’ diyen bir peygamberin ümmeti olmanın gururunu yaşadığımız bir gündür. Hepinizin kandili kutlu olsun.

Rabbim dualarla bir hayat yaşamak,  duaların gücüyle hayattan feyiz alan ve tüm duaları kabul olan kullarından eylesin Hepimizi AMİN. Kandiliniz kutlu olsun

Tüm sofralar bereketli, cümlemizin parası helal, kararlarımız isabetli, yuvamız huzurlu, kalbimiz vicdanlı, bedenimiz sıhhatli, yüzümüz neşeli, kandilimiz kutlu olsun.

Rabbine olan aşkınla huzura er bu gece, tıpkı Mevlana gibi aşkından dön bu gece, Alnını secdeye koyarak huzura erdiğinde, mazlumları an bu gece! Kadir geceniz kutlu olsun.

Gül gönüllerin tacı, bahar mevsiminin habercisidir.  O gül ki bize efendimiz Hazreti Muhammed’i hatırlatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kadir gecelerine.. Kandiliniz hayırlara vesile olsun inşallah.

Bin aydan kat be kat daha hayırlı olan mübarek kadir gecesinde kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbine şükreder, kandilinizi en içiten dileklerimle kutlarım.

Kulların rabbine yöneldiği ve en yakı olduğu önemli gün olan kadir gecesinde tüm dualar kabul edilir ve geri çevrilmez! Bütün günahları affeden, Her şeyin en mükemmelini biz kullarına sunan, duyan ve gören Yüce rabbimize şükürler olsun Allah dualarınızı kabul eylesin!

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir