En güzel sözler resimli

En güzel sözler resimli

En güzel sözler resimli

En güzel resimli sözler resimde duyguların aktarılabildiği sözler olacaktır. Resimli söz gönderinizde sözün resmin içinde yazması söz konusu olabileceği gibi resme ek olarak sözün yazılması da tercih edilebilir.

Resimli güzel söz mesajlarında seçilecek resimlerin olumlu ve güzel resimler olması gerekir. Karanlık kasvetli resimler yerine kişiye pozitif düşünce veren resimlerin tercih edilmesi gerekir. Resim görüldüğünde tebessüm yaratacak resimler tercih edilebilir. Renk seçiminin ise pastel tonlar olmasına dikkat edilmelidir. Pastel tonlar kişileri olumlu olmaya sevk ettiği için pastel tonların seçilmesi daha etkili olacaktır.

Resimle beraber gönderilecek mesajında kişilerin iyiliğine yönelik olması , iyi dilekler barındırması gerekir. Eğer mesaj iş yeri arkadaşlarına yönelik ise başarı dilekleri de iletilebilir. Güzel mesajları göndermenin bir zamanı yoktur. Kişilere mutluluk vermek istediğinizde rahatlıkla iletilebilecek bu mesajlar özelikle hiçbir neden yokken gönderildiğinde daha fazla mutluluk yaratacaktır.manali ve anlamli guzel sozler

 

Duygular resimlerle çok daha güzel anlatılıyor.

Bazı resimler söz olmadan bile anlatılmak isteneni bizlere gösterir. Hem resimli hem yazılı en güzel sözlerle çok daha farklı paylaşımları bu sefer sizlere sunacağız. Sosyal mekanların en çok paylaşılan konularından birisi sözlerdir. Aşk, sevgiliye, anneye, babaya, arkadaşa ve eşe gönderebileceğiniz anlamlı mesajlar sözler vardır. Sitemizde bu sözlerden fazlası ile bulabilir, en çok beğendiklerinizi, tıpkı eskiden olduğu gibi bir kartpostal edasında onlara gönderebilirsiniz. Öncelerden internet yokken insanlar resimli sözleri kartpostallar aracılığıyla gönderirlerdir. Günümüzün gençleri bu konuda çok şanslılar diyebiliriz. İstedikleri zaman anında güzel sözleri birbirileri ile özel günlerde paylaşabiliyorlar. Yılbaşı, doğum günleri ve sevgililer gününde, bayramlarda resimli en güzel sözler facebookta paylaşım rekoru kırmaktadır.

en guzel anlamli sozler mesajlar burada

Resimli sözler hem kısa hem uzun

Sizlerin hoşuna gidecek resimli kısa sözlerin yanı sıra aynı zamanda uzun sözleri bir araya getirdik. Görseller ile sözler bir arada harmanlanınca her şey daha net ve anlaşılır oluyor değil mi?

en guzel sozler kisa ve oz

 En güzel komik sözler

Kalbimdeki sızıyı anlayamazsın, aşk öyle bir sızıdır ki; Diş ve böbrek ağrısından bile beterdir : )

Aşk insanın iştahını keser derler, nedense aşık olan stresten yemek yer 🙂 Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama : )

Geçenlerde bir kafede kahve içiyorum Yanıma birden bir kız geldi ve yüzüme bakarak, Merhaba boş mu dedi? birden heyecanlandım evet dedim. Meğerse, kadın orada çalışan garsonmuş.  Baş kahve bardağımı alıp gitti : )

Eğer bir gün zengin olursam, kahvaltı yapmak için aşağıya ineceğim. Şimdilik evimiz tek katlı olduğu için kahvaltı yapmak için düz yürüyorum : )

Geçenlerde dolmuşa bindim. Hemen arkadan bir bayan ” şu parayı alır mısın” dedi.  Bende hayhay dedim cebime koydum. Sonra kendi kendime içimden şu dünyada ne kadar iyi insanlar var dedim.

en anlamli cok guzel sozler en guzel ask sozleri ve mesajlari facebook en guzel mesajlar resimli en guzel resimli sozler mesajlar en guzel sozler kapak en guzel sozler kisa en guzel sozler uzun

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir