En Güzel Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı

En Güzel Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı

En Güzel Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı

Özellikle kış aylarında bebeklerimiz sıcak tutmak için kullandığımız tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı olarak sizin için burada yazılmıştır. 40 ilmek ile başlanır. Bebeğin büyüklüğüne göre değiştirilebilir. Daha sonra 5 sıra haroşa örülür. Kenarlara 7 ilmek bırakılır bu 7 ilmeğe düğme örülür. Toplamda 14 ilmek düğme için kullanılır. Aradaki boşluğa istenilen desende veya düz olarak devam edilir. 5 sıra tekrar haroşa örülür ve yaka için baştan ve sonran iki sıra örülür. Aradaki 16 ilmek kesilir. Daha sonra 12 sıra örülür. Daha sonra kesilen 16 ilmek tekrar şişe atılır ve 5 sıra haroşa örülür. Daha sonra 12 diş örülür ve bu şekilde tamamlanır.

Bebek Yeleklerinin Değişik Modelleri

Öncelikle sizler de bebek yeleği örmek istiyorsanız o zaman pek çok farklı model olduğunu ve aynı zamanda da ip seçimi ile de aynı modellerin farklı görünebileceğini bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de öncelikle nasıl model bir yelek istediğinize karar vermelisiniz. Aynı zamanda da tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı sayfalarından sizler de hem model hem de yapılışı konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz. bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman bu bebek yeleklerini hızlı bir şekilde bitin ki bebeklerinizin kullanabilmesi için zaman olsun. Sizler de eminiz ki en güzel modelleri seçeceksiniz.

farklı tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı resimli tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı görseller tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı modelleri tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı tumblr tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı tumblr tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı yeni tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı

https://www.youtube.com/watch?v=VGoztsVKs4w

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir