En güzel ve özel el emeği iğne oyası yazma kenarı örnekleri

En güzel ve özel el emeği iğne oyası yazma kenarı örnekleri

En güzel ve özel el emeği iğne oyası yazma kenarı örnekleri

İğne oyası ile yapılan yazma kenarlarının mükemmel göründüğü bir gerçektir. Renk renk yazma kenarları bir de yazma ile uyumlu renkte olursa yazmanın değerine değer katar. Çünkü iğne oyası yazma kenarı modeli yapmak çok zordur. Emek ister, göz nuru ister, çaba ister. Göz nuru yanında bir de güçlü gözlerin olması gerekir. Çünkü küçük bir iğne ile dantel ipini ilmik ilmik işleme sağlam gözlerle mümkündür. İsterseniz tek renk, isterseniz birden çok renk ile iğne oyası yazma kenarınızı yapabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı modeli iyi seçilirse bir de yazma ile uyumlu olursa çok güzel bir görüntü ortaya çıkar. Gelinlik kızlar ve genç kızlar da çeyizlerine iğne oyası işleri koymayı isterler.

Yazma Kenarında İğne Oyası Tasarımları

Yazmalar için iğne oyası çalışmaları dendiğinde bayanlar için görsellik ön plana gelebilmektedir. Bu ön plan içerisinde yazmaların gerçek anlamda, beklentileri veren bir yapıya dönüştüğü aşikârdır. İğne oyası yazma kenarı modelinde, çiçek motifleri işlenebilir. Bu çiçek motifleri çok farklı renklerde, boyutlarda ve tasarımlarda olabilir. Aynı zamanda küçük küçük kelebeklerde iğne oyası yazma modelleri için uygulanabilir. Bunun yanı sıra çam ağacını andıran güzel işlemelerde, iğne oyalarının anlamına anlam katacak bir yapıya sahiptir. Her ne kadar zor olsa da gerçekten kalpten istenildiği zaman yapılamayacak bir şey yoktur. Gözünüz korkmasın ve en basitten iğne oyası yazma kenarı çalışmalarına başlayarak kendi ilhamınızı oluşturabilirsiniz.

el emeği iğne oyalı yazmalar iğne oyalı yazmalar iğne oyası yazma kenarları ve modelleri kirmizi iğne oyası yazmalar yazma yemeni tığ işi iğne oyası

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir