En Güzel Ve Şık Oturma Grupları Modelleri Göz Dolduruyor

En Güzel Ve Şık Oturma Grupları Modelleri Göz Dolduruyor

En Güzel Ve Şık Oturma Grupları Modelleri Göz Dolduruyor

Oturma grupları modellerinde son günlerde daha çok L koltukların yer aldığını görmekteyiz. Özellikle tekli koltuklarda metal ayakları modern bir dekorasyon temasına sahip bir oda için alacağınız oturma grupları modelleri arasından tercih edebilirsiniz.

Patchwork Halılar İle Oturma Grubu Modelleri

Bu sezon renk seçenekleri bakımından bir çeşitlenmeyi görmek mümkün olmaktadır. Özellikle yeşilin koyu tonları hem vitrinlerde hem de kataloglarda sık göreceğimiz renkler arasında yer almaktadır. Patchwork halılar ile çok hoş şekilde kullanabileceğini bu renk tonları ile çok sayıda rengin uyum içinde olabileceğini de eklemek gerekir. Sarılar, turuncular ve ayrıca yeşilin farklı tonları farklı bir atmosferde odalarınızı tasarlamanıza yardımcı olacaktır.

Her ne kadar çok sayıda marka Patchwork halıları piyasaya sürmüş olsa da bu durum yine de halıların gözde haline bir etki doğurmamıştır. Çok özel modelleri ile özellikle sade mobilya ve oturma grupları modellerine bir renk ve hareket olarak tercih edilmesi önerilen bir üründür.

Oturma Grupları Modellerinde Renkler

Oturma grupları modellerinden düğmeli modeller dikkat çekmektedir. Oturma gruplarından bu modeller daha çok askeri yeşil tonlarında trend görülmektedir. Ayrıca mavinin çok farklı tonlarını da bu sezon görmeye hazır olmakta fayda var. Su yeşili renginden artık daha koyu renklere doğru bir yönelim söz konusu olmaktadır. Çünkü çok sayıda evde artık su yeşili renkleri görmüş olduk.

2016 oturma grupları modelleri dekoratif oturma grupları modelleri farklı tasarım oturma grupları modelleri oturma grupları modelleri görseller oturma grupları modelleri resim tumblr oturma grupları modelleri

18 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir