En İyi 20 Android Oyunu

En İyi 20 Android Oyunu

En İyi 20 Android Oyunu

Milyonlarca kullanıcıya sahip android alt yapılı mobil cihazlarda sıkılmanızı imkansız kılacak alışkanlık yapacak bazı oyunlar var. Bu oyunlar android kullananların vazgeçemeyeceği, mobil cihazları ellerinden bırakamayacakları nitelikte.

Andoid İle Zamanı Unutturan Oyunlar

Strateji krallarına Candy Crush Saga, bütün işletim sistemlerinde ücretsiz oynan oyun sosyal medya ile bağlantılı çalışıyor. Küçük şekerleri en hızlı dizmeye çalışmak.

Oynarken her şeyi unutabilirsiniz. Facebook aracılığı ile turnuvalara katılı birbirine benzeyen renkleri patlatarak oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Diamond Dash sayesinde turnuva şampiyonluğu için çok çaba sarf edeceksiniz.

Bucketz bir süreliğine ücretsiz sadece, denge oyunu her bölümde sürprizlerle devam ediyor. En zor Android stratejik oyunlardan Flow noktaları birleştirmenizi her bölümde zorlaştırıyor.

Facebook bağlantılı bir Android oyunu da Hayhay’ın, milyonlarca hastası var. Çiftlik kurmak ve en büyük çiftliği kurmak için uykusuz kalabilirsiniz.

Hayhay ile çiftliğiniz de birçok çeşitte sebze, meyve yetiştirip bunları satmalısınız.

Temple Run, ilerleyen oyunları, aksiyonu sevenlerin vazgeçemediği akıllarına gelen ilk oyun Temple Run, görsel efektleri ile de şaşırtıyor.

Bir adamı sürekli canavarlar koşturuyor oyuncuların bunlara yakalanmaması lazım.

Zamanla yarıştığınız Fruit Ninja ile en kısa sürede bir sürü meyve kesmeniz lazım.

Song Pop bilgi yarışması oynarken bu kadar eğlene bileceğinize inanamayacaksınız. Kimin müzik bilgisi daha çok bunu anlamanın en kolay yolu Song Pop oyununda.

Herkesi çocukluğuna döndüren oyun Smurfs Village ile şirinlerin köyünü keşfedebilirsiniz.

Labirentleri Aşmak Alışkanlık Yapar

Where’ My Later ile timsahı susuzluktan kurtarın. Labirentler timsahınızın sus bulmasını çok zor kılıyor. Jetpack Joyride ile laboratuvar da dönüp dolaşacaksınız. Clash Of Clans strateji ve savaş oyunlarının lideri milyonlarca oyuncusu olan oyun tam bağımlılık yapıyor. Her geçen gün üstünüzü geliştirmek için delireceğiniz bir oyun.

Bu Oyunları Oynamadan Duramazsınız

Rail Ruch aksiyon sevenlere, Angry Birds oyununda kuşlar oynayanları çıldırtacak. Real Racing 3 ile hızlı bir yarış, Subway Surfers koşturma sevenler için bir oyun. My Singing Monsters ile canavarlara şarkı söyletin. Mini Golf Match Up ile golf zevki yaşayın, 4 Pick 1 Word ile tahmin yeteneğinizi ölçün. Draw Something tahmin oyunu.

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.