En iyi bilgisayar (PC) dövüş oyunları hangileridir ? Listesi

En iyi bilgisayar (PC) dövüş oyunları hangileridir ? Listesi

En iyi bilgisayar (PC) dövüş oyunları hangileridir ? Listesi

Pc’de oynanan dövüş oyunları biliyorsunuz konsollara göre daha düşük oranda olmaktadır. Yani bilgisayarda olan dövüş oyunları kaliteli olmuyor. Genel olarak konsolda daha rahat ve güzel oynandığından birçok kişi pc yerine konsolları tercih ediyor. Ama bizler kaliteli olan pc dövüş oyunlarını tabiî ki de sizlerle paylaştık. Oyunlarımız şunlar ; Batman , The Flash , Cyborg , Harley Quinn , Superman ve Woman , son olarak da Nightwing tamda sizlere göre.

Biliyorsunuz ki Batman ve Süperman’in filmi çıktı işte sizler de bu iki güzel kahramanı bir arada görmek ve karşılaştırmak istiyorsanız Injustice: Gods Among Us oyunu tamda sizlere göre oluyor.

Eğer grafikleri güzel ve oynanışı da iyi olan bir oyun arıyorsanız sizlere önerimiz WWE 2K15 oyunu oluyor. Bu oyun Amerikan güreşidir yani onu anımsatır. Eskiden konsollardaydı ama sonra PC platformunda yerini almıştır. Bu oyunda süper starlarınızı yönetebiliyorsunuz ve en güzel yanı ise çeşitli modlar bulunuyor. Sizler John Cena , Hulk Hogan ve Big Show gibi süper starları dövüştürebileceksiniz. Bunların yanı sıra bayan kavga modu da oyunda mevcut. Eğer güreş seviyorsanız bence bu oyun tamda sizlere göre tavsiye ediyoruz.

Diğer oyunumuz ise Street Fighter V ve Street Fighter IV oluyor evet biliyorsunuz bu oyun bir efsane ve PC platformunda çok oynanıyor. Oyunda özel hareketle ve kombolar olduğundan eğlence daha da büyük oluyor. Eğer eğlenceli bir dövüş oyunu arıyorsanız bence Street Fighter tamda sizlere göre.

En son oyunumuz Mortal Kombat X oluyor evet biliyorsunuz ilk çıktığında çok tutuldu ve halanda oynanmaya devam ediyor. Oyunda şöyle bir güzellik var hikaye modu. Evet isteyenler hikaye modu olarak ilerliyor , isteyenler de tek dövüş olarak ama hikaye modunu sizlere öneriyoruz. Bir de oyunun grafikleri bir harika , mekanlar özenle seçilmiş ve kombolar zaten biliyorsunuz dehşet. Güzel dövüş oyunu arayanlar bence Mortal Kombot X’i denesin.

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir