En iyi bilgisayar( PC) korku oyunları listesi ve isimleri

En iyi bilgisayar( PC) korku oyunları listesi ve isimleri

En iyi bilgisayar( PC) korku oyunları listesi ve isimleri

Son zamanlar da birden fazla korku oyunları çıktı ve sizler bu içerik altında en iyi korku oyunlarını bulabilirsiniz. Eğer oyuncu iseniz ve iliklerinize kadar korkmak istiyorsanız bu oyunlar bence tamda sizlere göre. Bilgisayar için aslında hem gerilim , hem de korku kategorisi altında birçok oyun yapılıyor. Tabi bunların bazıları gerçekten aşırı korkulu olurken , bazıları basit oluyor ve ne olacağını hemen biliyoruz değil mi. Yalnız bu korku oyunlarını yaş sınırlaması olduğundan 18 yaş altı çocuklara ve hastalıklı olanlara kesinlikle önermiyoruz. Gece karanlık çöktüğünde bu güzel korku oyunlarını oynayın. İşte birbirinden güzel korku oyunları sizlerle buyurun inceleyelim.

Layer Of Fear

Bu oyun bir ev içerisinde geçiyor ve deli olan ressamın hikayesini anlatıyor. Oyun gerçekten güzel hem grafik açıdan , hem de oynanış açısından oldukça iyi.

ZombiU

Oyunumuz daha yeni çıktı ve adından da anlaşıldığı gibi konusu zombilerle ilgili. Zombili olan bir yerde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Zombi temalı oyunları sevenlere öneriyoruz. Oyun yüksek sistem istemiyor bu yüzden birçok pc kaldırır. Birde oyunun en güzel yanı arkadan gelen ses efektleri.

Kholat

Gerçek korku istiyorsanız o zaman Kholat tamda aradığınız oyun. Evet gerçek hikayeden oyuna eklenmiştir arkadaşlar. Genel olarak korku oyunlarında ekrana bir anda biri fırlar eğer sizler daha fazlasını istiyorsanız işte oyun.

Five Nights At Freddy’s

Korkunun dibine vurmak isteyenler varsa bu oyun tamda sizlere göre. Oynanışı oldukça basittir. Freddy isimli bir pizzacıda geçiyor oyun ve gece bekçisi olarak görev yapıyorsunuz tabi bulunduğunuz yer de 5 gece geçirmeniz gerekiyor. Basit bir arayüzü bulunuyor oynanışı zaten aşırı basit.

Soma

Grafik ve oynanış açısından oldukça başarılı olan Soma oyunu ilk çıktığında çok tutuldu. Oyunda korkutucu bir ambiyanslar var ve korku severler varsa ben bu oyunu sizlere öneriyorum. Aynı zaman da korku teması dışında bilim kurgu da yer alıyor çok güzel bir seçim yapmışlar.

Diğer Korku Oyunlarımız

Outlast

The Evil Within

Alien: Isolation

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.