En karizmatik havalı facebook bayan erkek kız profilleri ve resimleri

En karizmatik havalı facebook bayan erkek kız profilleri ve resimleri

En karizmatik havalı facebook bayan erkek kız profilleri ve resimleri

Toplumda bazı insanlar konuşmalarıyla ve dış görünüşleriyle kendisini hemen belli ederler. Bu insanların ne kadar parası var, neye inanıyor hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan direk görünüşüyle, konuşmasıyla karizmatikliği çevreye yansır. Herkesin beden dili farklıdır. Karizmatik olan erkeklerin ve bayanların ise, bambaşkadır. İşte onları diğerlerinden farklı kılan ise, ” Karizmalarıdır”

Gerçek hayatta karizmatikliği yakalayamayanlar, facebook’ta profil resmini değiştirerek anında bu arzusunu yerine getirebilirler: ) Birazdan sizler için en havalı en karizmatik bay, bayan, kız, erkek her neyse işte.. Hepsinin görsellerini ve resimlerini paylaşacağız. İçlerinden beğendiklerinizi profil resmi olarak, gerek twitter’da gerekse facebook, instagram ve tumblr gibi sitelerde kullanabilirsiniz.

Karizmatiklik doğuştan mı yoksa, sonradan kazanılan bir özellik midir?

Hayır, sonradan kazanılan bir yetenektir. Önemli olan kriterlere uymak ve bu konuda nasıl davranacağınız, konuşma, giyimden tutun hal ve hareketlere kadar bir çok ayrıntılar var. Karizmatik özelliklerinizi geliştirmeniz gerekmektedir.  Beden diliyle karizma birbirilerine paraleldirler. Her ikisi de yetenek istemektedir.

Rahat olmak birinci kural: Enerjinizi dışarıya ne kadar yansıtabiliyorsunuz? Eğer stresli, sinirli ve iticiyseniz, ”bunalımsınız” Sakin, neşeli ve güleç bir insansanız, işte o Zaman karizmatiksiniz demektir!

Kendinize güvenmek ikinci kural:  Karizma ile güven aynı şeyler değildir fakat kendinizden emin bir görünüm sergilemek sizi çoğu kez karizmatik yapabilir. İnsanlarla sürekli göz teması kuran insan kendisine çok güvenen bir insandır.

Negatiflikten uzak durun. Her zaman pozitif olun. Konuşmalarınıza bu olumlu yönü yansıtın. Pozitif olmak 3. Kuraldır. Böyle olduğunuz zaman hayatta her zaman 1-0 önde başlarsınız.

Kendi duygularınızla iç içe yaşayın ve ona kulak verin. Karizmatik kişiler kendi duygularını yaşayan kişilerdir ve kendisiyle yüzleşmeyi severler, Sahte duygulardan uzak durun ve samimi olun.

İyi giyinmek çok önemli: Siz istediğiniz kadar güzel konuşun yada kendinizdem emin olun, kötü kıyafet sizi haliyle kötü gösterecek, tüm karizmatik havanızı yerle yeksan edecektir. Bazen bir ayakkabı ve pantolon bile sizi anında karizmatik yapabilir. Elbiselerinizin yanında aksesuar kullanmayı unutmayın. Kolye, bileklik saat gibi şık tamamlayıcı ürünleri kullanın.

Şimdi gelelim en havalı ve birbirinden karizmatik kadın erkek fotoğraflarını paylaşmaya! Bu kadar edebiyat yeter değil mi 🙂

facebook erkek profilleri görseller facebook erkek profilleri paylaş örnek facebook bayan kız profilleri örnek facebook erkek profilleri palaş facebook bayan kız profilleri tumblr facebook bayan kız profilleri tumblr facebook erkek profilleri yeni facebook bayan kız profilleri yeni facebook erkek profilleri

20 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir