Kadınca

En Kolay Kısa, Topuz, Örgü Saç Modelleriyle Farklı Tarzlar Bir Arada

2016 saç modelleri arasında birçok trend ile karşılaşmak mümkün. Senenin modelleri mevsimlere göre bile ayrılmış durumdadır.

Sonbahar Modelleri: sonbahar aylarında havaların rüzgarlı olacağını varsayarsak daha çok toplu modeller ön plandadır. Renk olarak da daha çok karameller, kızıllar ön plandadır.

Kış Modelleri: Kış aylarında havaların soğuk olması sebebiyle bayanlar daha çok saçlarını açık bırakırlar. Ve sapka, bere, atkı gibi aksesuarlara uygun modelleri tercih ederler.

İlkbahar Modelleri:Havaların yavaş yavaş ısındığı, doğanın renklendiği bu mevsimde tabi ki bayanlarda bir renklenme yoluna giderler. Dalgalı saç modellerinin ön planda olduğu ve daha çok sarı, karamel ve kızılların ortaya çıktığı dönemdir.

Yaz Modelleri:Yaz aylarında havaların ısınması ile kısa saçlara biraz daha dönüş olmakla beraber uzun saçlarda da katlı kesimler ön plana çıkar. Renk olarak sarı, karamel, bakır yani açık saç modelleri dikkatleri çeker.

Bayanlar için 2016 saç renkleri ve stilleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Topuz, dalga, fön, asimetrik kesimler, kahküler vb. birçok model yüz tipine göre profesyoneller tarafından uygulanabilir.

Saç Örgüsü Modeleri Videolu Yapılışını İzle Sende Yap

Saç Modelleri Trendleri

Saç modellerindeki trendleri incelemek için araştırdık ve inceledik. Sonuç olarak pek çok sektördeki trendler gibi saç modellerinde de bir eskiye dönüş söz konusu olmaktadır. 80 lerin 70’lerin hatta 50’lerin saçlarını bu yıl çok sık şekilde podyumlarda görmek mümkün olacaktır.

Saç modellerinde eskiye bir dönüşün yanında bir romantik havanında mevcut olduğunu söylemek doğru olacaktır. Saçlarınızın modern havasını bir yana bırakıp daha genç bir görüntü için saçlarınızda bu romantik havayı estirmeniz trend bir tercih olacaktır.

Saç modelleri için eğer modern bir görüntüye kavuşmak istiyor iseniz her zamanki gibi sıkı topuzlar ve at kuyrukları sizin için iyi bir tercih olacaktır.

2016 saç modelleri kısa saç modelleri saç modelleri 2016 saç modelleri kadın saç modelleri kesim saç modelleri kolay saç modelleri örgü saç modelleri topuz tumblr saç modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı