En Moda Güzel Saç Modelleri Ve İsimleri

En Moda Güzel Saç Modelleri Ve İsimleri

En Moda Güzel Saç Modelleri Ve İsimleri

Saçlarıma bugün ne yapsam? sorusu güne başlarken bir çok bayanın zihnini meşgul ediyor. Her gün aynı modeli kullanmak istemeyen ve değişik modeller denemek isteyen kadınlar için alternatif sunan, çeşitli saç modelleri ve yapımı konusunda bilgi veren, bu yazıda bir sonraki günler için sorunuza cevap modeller bulabilirsiniz. Üstelik sizi çok uğraştırmayacak bu modeller her gün farklı görünmenize yardımcı olacaktır. Bu modellerden bazılar;

Fiyonklu balerin topuzu

Saçlarınızı taradıktan sonra toplayın. Tokanızı 3. kez dolarken saçınızı lastikten yarım çıkarın ve oluşan topuzu iki parçaya bölün. Uçta kalan saçınızı bu iki parçasının ortasından geçirin.

Örgülü Topuz

Saçlarınızı tepeden sıkıca toplayın. Sallanan at kuyruğunu tepeden aşağı kadar sıkı bir şekilde örün. Biten örgüyü dolayarak topuz oluşturun.

Prenses Kurdelesi 

Saçlarınızın iki tarafından birer tutam alın ve arkada toplayın. Lastiği son kez saçınızdan geçirirken yarısını çıkarın ve saçınızın dışarıda kalan kısmını fiyonklu balerin topuzunda olduğu gibi fiyonk yaparak arkada tutturun.

Balıksırtı topuz

Başınızı eğerek saçlarınızı tamamen öne atın. Ensenizden başlayarak balıksırtı olacak şekilde saçlarınızı örün. Kalan saçlarınızı ördüğünüz kısımla beraber tepeden sıkıca toplayarak, topuz şekline getirin.

Benzer modelleri denediğiniz diğer modellerle birleştirerek sizde evde kendi tarzınıza uygun seçenekler çıkarabilirsiniz. Saç modelleri ve yapımı konusunda kolay bilgiler edinerek. Her gün kuaförden çıkmış gibi görünebilirsiniz.

Saç Modelleri İçin Aksesuar Önerileri

Saç modelleriniz için saç aksesuarı olarak özellikle şu sıralar ufak fiyonkları önerebiliriz. Bu fiyonkları özellikle açık bırakılan saç modellerinde kullanmak mümkün olacaktır. Kaküllerinize de takabileceğiniz bu aksesuarlar ile çok daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Genç kızlar için bu ufak fiyonklar çok daha masum bir görüntü oluşturmaktadır.

Saç aksesuarları için saç modelleri ve yapımına uygun olarak ve özellikle de topuzlarda saç iğnelerini kullanabilirsiniz. Özellikle çiçek desenli ya da eskitilmiş görünüme sahip olan iğneler ile çok trend bir görünüme sahip olabilirsiniz. Böylece herkes ile aynı saç modeline sahip olmaz kendi saç modelinize bir hava katmış olursunuz.

basit saç modelleri ve yapımı bayan saç modelleri ve yapımı en güzel saç modelleri ve yapımı farklı saç modelleri ve yapımı genç kız saç modelleri ve yapımı harika saç modelleri ve yapımı kolay saç modelleri ve yapımı moda saç modelleri ve yapımı resimli saç modelleri ve yapımı saç modelleri ve yapımı tumblr tumblr saç modelleri ve yapımı

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir