En Romantik 5 Aşk Filmi

En Romantik 5 Aşk Filmi

En Romantik 5 Aşk Filmi

Evde yalnız kaldığımızda yapmaktan keyif aldığımız tek şeydir, film izlemek. Ama sevgiliniz yanınızda ise ve yalnızsanız film izlemek vazgeçilmez bir ritüeldir. Peki, ama sevgilinizle izleyeceğiniz filmler nasıl filmlerdir? Her zaman komedi olmaz. Düşünün, yalnızsınız ve havayı yumuşatmak istiyorsunuz bunun için yapılacak en uygun şey bir romantik film açıp koltuğa sarılarak gömülmek olacaktır. Tamam, ama açacağınız film yeterince romantik mi?

Hepsi birbirinden romantik ve aynı zamanda eğlenceli filmlerdir.  Vakit kaybetmeden izlemeye başlayın derim!

1) 50 İlk Öpücük

Harika bir Adam Sandler filmi… Düşünün birine âşık oluyorsunuz ancak her gün hafızası sıfırlanıyor. Böyle bir aşkı seçer miydiniz? Ya da bu uğurda neler yapardınız?

50-ilk-opucuk

2) Aşkın 500 günü (Summer of 500 days)

Birine aşık olmak güzeldir ancak bu süreç 500 günden ibaretse ve yaşanabilecek her şey bu süre içinde yaşanıyorsa, gerçek aşk mıdır?

askin-500-gunu

3) Not: Seni Seviyorum

Sevgilinizle oturup ağlamaksa niyetiniz kesinlikle bir başyapıt… Sevgiliniz ölseydi ve sizi kendi ölümüne alıştırmak için arkasında notlar bıraksaydı ne yapardınız?

not-seni-seviyorum

4) Göl Evi

Paralel evrene inanıyorsanız film tercihlerinize hemen bu filmi ekleyin çünkü bir göl evinde geçen bu film aynı mekânda farklı zamanlarda aralarında mistik bir bağ kuran bir çiftin hikâyesini anlatıyor. Aşk gerçekten de kendi yolunu buluyor.

gol-evi

5) Perfect Sense

Kıyamet gününü anlatırken bir aşk hikâyesini öyle güzel işliyor ki film… Kıyamet demek yer yarılması demek değil duyuların ve duyguların kaybolması demektir diyor, en son aşk gidiyor ama en sona aşk kalıyor.

perfect-sense

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir