En Ucuz ve Kaliteli Duvar Kağıdı Modelleri Koçtaş

En Ucuz ve Kaliteli Duvar Kağıdı Modelleri Koçtaş

En Ucuz ve Kaliteli Duvar Kağıdı Modelleri Koçtaş

Duvar kağıdı artık çok sayıda kişinin tercih ettiği bir ürün olmaktadır. Yeni çıkan temizlenebilir yapıda olan modelleri ile de farklı farklı modelleri ile oldukça kullanışlı ürünler olmaktadır. Duvar kağıdı modelleri Koçtaş mağazalarında da bulabileceğiniz çok sayıda çeşidi ile evlerinizi süslemeye hazır bulunmaktadır.

Duvar Kağıtlarından Popüler Dokulardaki Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları arasında en popüler olanları 3 boyutlu olan modeller olmaktadır. Özellikle dokusu ile modeli girintili çıkıntılı şekilde hissedilir olan duvar kağıdı modelleri Koçtaş mağazalarında bulunmaktadır. Oldukça popüler olan bu ürünler arasında özellikle sade renkli olmaktadır. Bu şekilde sadelik ama bir yandan da asillik ve modernlik ev dekorasyonunda yer alacaktır.

Duvar Kağıtlarında Renkler

Duvar kağıtlarında özellikle dar mekanlarda açık renklerden yana bir tercih kullanmak doğru olacaktır. Bunun yanı sıra duvar kağıtlarındaki motiflerde bu sezonun favori renkleri olan askeri yeşiller ve mavileri görmek mümkündür. Popüler renklerden koltuk takımınızın ya da mobilyanızın renklerinden hafif çizgiler barındıran duvar kağıdı modellerini tercih etmek odanızın dekorasyonu ile duvarlarınızın tam bir uyum içerisinde olmasını sağlamakta işinize yarayacaktır.

2016 trend renkleri arasında yer alan kızılın koyu tonları, mavinin ve yeşilin koyu tonları duvar ağıtlarında da kullanılabilir. Pek çok hanım efendi için vazgeçilmez renk olan pembenin de uçuk tonlarını bu sene ki modeller arasında görmek mümkün olarak görülmektedir.

değişik duvar kağıdı modelleri koçtaş duvar kağıdı modelleri koçtaş farklı duvar kağıdı modelleri koçtaş görseller duvar kağıdı modelleri koçtaş örnek duvar kağıdı modelleri koçtaş resim duvar kağıdı modelleri koçtaş tumblr duvar kağıdı modelleri koçtaş yeni en güzel duvar kağıdı modelleri koçtaş farklı duvar kağıdı modelleri koçtaş modern duvar kağıdı modelleri koçtaş tumblr duvar kağıdı modelleri koçtaş

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.