Erkeğin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın Beden Dili ve Hareketleri Nelerdir?

Erkeğin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın Beden Dili ve Hareketleri Nelerdir?

Erkeğin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın Beden Dili ve Hareketleri Nelerdir?

erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın: Erkekler kadınlardan hoşlandıklarında genelde bunu dile getirip bir ilişki yaşamayı teklif ederler. Hoşlandıklarını söyleyerek aşk dolu mutlu bir sevgili hayatına adım atmaya çalışırlar. Fakat bazen de erkek hoşlandığını kaybetme korkusu nedeniyle dile getirmiyor. Bu durumda erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlayacağına dair birkaç önerimiz bulunuyor.

Bir erkeğin sizinle ilgilendiğini nasıl anlayacağınız merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Erkekler hoşlandıklarını dile getirmese bile hareketleri ile bunları dile getirirler. Eğer erkek size bakıyor ve gülümseyerek karşılık veriyorsa bu sizden adım atmak için cesaret beklediğini ve hoşlandığını gösterir. Karşınızda oldukça nazik ve bir erkeğe göre çekingen davranıyorsa bu kesinlikle sizden oldukça etkilendiğini gösterir. Sizi gördüğünde heyecanlandığı için böyle utangaç ve çekingen hale geliyordur.

Göz teması kurmak çoğu zaman bir aşk göstergesidir. Eğer bir erkek sizinle sürekli göz teması kuruyor ve gözlerinde uzun uzun bakan bir sevgi göstergesi varsa bu çoğu zaman bir hoşlantı göstergesidir. Gözleri ile size kendini anlatmaya çalışıyor ve gözlerinizin içine bakmak hoşuna gidiyordur. Erkekler özgüvenli olduklarında genelde ellerini arkalarına koyar ve kemerini tutarlar. Bu omuzlarını daha dik ve güçlü gösterir. Bu erkeksi bir vücut pozisyonudur ve genelde bir kadın ile ilgilendiklerinde farkında olmadan bu şekilde dururlar. Sizinle konuşurken jest ve mimikleri size uyuyorsa bu çoğunlukla aşk göstergesi olmaktadır. Çünkü sizi uzun uzun anlamaya çalışarak benzerlik kurmuştur.

erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir