Erkek saç modelleri ve yapılışları resimli örnekler

Erkek saç modelleri ve yapılışları resimli örnekler

Erkek saç modelleri ve yapılışları resimli örnekler

Günümüzde bayanlara olduğu kadar erkekler içinde birçok yeni saç modelleri çıkmaktadır. Her ne kadar bayan saçlarına daha çok önem verilse de aslında erkek saç modelleri daha zor ve daha belirleyici özelliklere sahiptir.

Asimetrik Erkek Saç Modelleri:  Son 2 yıldır ön planda olan havalı ve müthiş bir görüntüye yol açan asimetrik erkek saç modelleri günümüzde de trendliğini devam ettirmektedir. Genel olarak her türlü yüz tipine uygun olan bu saç modeli çoğu erkek tarafından kullanılmaktadır. Genç yaşlarda biraz daha çılgın görünümlere yol açsada orta yaşlardaki erkeklerinde bu modeli daha uygun hale getirip kendilerinde uyguladıklarını görmekteyiz. Erkek saç modelleri arasında şuan da en trend olanıdır.

Düz Kesimler: Dikkat çekmeyi çok fazla istemeyen sadeliği ön planda tutan erkelerin tercihidir. Düz kesimlerde başın üst kısmındaki saçlar biraz daha uzun bırakılır ki model verilmesi daha uygun olsun diye. Bu kesim daha çok yuvarlak hatlara sahip erkeler için uygundur. Saçın baş kısmında daha yoğun olması ve model verilmesi yuvarlak hatların biraz daha kırılmasına yol açacaktır.

Erkek Saç Modelleri Tercihinde Moda

Erkek saç modellerinden özellikle kıvırcık saça sahip olan erkeklerin asimetrik kesimleri tercih ettikleri görülmektedir. Kıvırcık saçın havasını asimetrik kesimler ile artırma mümkün olmaktadır. Özellikle erkek saç kataloglarından erkek saç modelleri bakılır ise görülür ki kıvırcık saçların özellikle yan tarafa taranmış gibi görüntüsü verilmek üzere ayrım noktasından iki yandaki saçlar farklı boylarda kesimler uygulanarak ayırt edilmektedir.

Düz saçlara sahip kişiler ise daha çok üst kısımlarda uzun saçlar kullanmak özellikle erkek saç modelleri kataloglarında görüldüğü üzere bu sene de modadır. Saçlarınızın uzatmış olduğunuz kısımlara hacim kazandırarak kullanmanız doğru bir tercih olacaktır. Böylelikle hacim kazandırmış olduğunuz saçlar yüzünüzü ve boyunuzu daha uzun göstermiş olacaktır.

2016 erkek saç modelleri boyalı erkek saç modelleri erkek saç modelleri 2016 katalogu erkek saç modelleri 2016 farklı erkek saç modelleri klasik erkek saç modelleri moda erkek saç modelleri tumblr erkek saç modelleri yeni erkek saç modelleri

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir