Güncel

Erkekler Hangi Kadınları Asla Ve Hiçbir Zaman Unutamaz?

Erkeklerin unutamadığı kadınlar vardır. Bu kadınlar terk edilmeyi beklememiş gitmeyi kendisi seçmiştir. İlişkiyi kendi yönlendirir. Asla bir erkeğin peşinden koşmaz. Erkeğin o güne kadar kadınlara sergilediği tavırların hesabını keser gibi gider güçlü bir kadın. Erkeği sert kayaya toslattıran kadındır bu kadın.

  • Her zaman hoşgörülü ve sağduyulu bir kadın karşısındaki erkeğe kendini eksik hissettirir. Normalde kadın mızmızlanır erkek soğukkanlıdır. Ancak burada roller değişirse kadın ilişkide daha baskın olur.
  • Sorumluluk sahibi bir kadın, erkeğe kendini çocuk bakıcısı gibi hissettirmez. Böylece kendine güvenen kendine ait bir hayatı ve sorumlulukları olan kadından erkekler kaçamaz. Aksine ona daha da yaklaşmak ister.
  • Güzel ve bakımlı kadın da unutulmaz kadın olmanın gereklerindendir. Güzelliğiniz ile karakteriniz birleşirse bir erkek için unutulmaz bir kadın olmanın gerekleri tamamlanmış olur.
  • Şefkatli bir kadını unutamadıklarını söylerler. İlişkilerden yorulduklarında aklına o şefkatli ve anlayışlı insan gelir. Bu nedenle ona sevgiyle ve saygıyla yaklaşan bir kadını unutamazlar.
  • Erkekler güçlü kadınları bırakamaz, bıraksa da unutamaz. Çünkü güçlü kadınlar ilişkiden erkeğin yükünü hafifletir, erkeğin önyargılarını kırar ve evlilik ya da ilişkiye daha sıcak yaklaşmasını sağlar.
  • Erkekler kusurları kapatan kadınlar sever. Karşısındaki kadının kendine değer vermesini ister. Aynı zamanda değerli bir kadınla olmak da erkeğe kendini değerli hissettirir.
  • Bütün bunların özeti tabii ki erkek sevdiği kadını unutamaz. Böyle durumlarda en çok seven erkektir. Kadın gitmeyi tercih etmiştir.

erkekler hangi kadınları unutamaz

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı