Erkekler Hangi Kadınları Asla Ve Hiçbir Zaman Unutamaz?

Erkekler Hangi Kadınları Asla Ve Hiçbir Zaman Unutamaz?

Erkekler Hangi Kadınları Asla Ve Hiçbir Zaman Unutamaz?

Erkeklerin unutamadığı kadınlar vardır. Bu kadınlar terk edilmeyi beklememiş gitmeyi kendisi seçmiştir. İlişkiyi kendi yönlendirir. Asla bir erkeğin peşinden koşmaz. Erkeğin o güne kadar kadınlara sergilediği tavırların hesabını keser gibi gider güçlü bir kadın. Erkeği sert kayaya toslattıran kadındır bu kadın.

  • Her zaman hoşgörülü ve sağduyulu bir kadın karşısındaki erkeğe kendini eksik hissettirir. Normalde kadın mızmızlanır erkek soğukkanlıdır. Ancak burada roller değişirse kadın ilişkide daha baskın olur.
  • Sorumluluk sahibi bir kadın, erkeğe kendini çocuk bakıcısı gibi hissettirmez. Böylece kendine güvenen kendine ait bir hayatı ve sorumlulukları olan kadından erkekler kaçamaz. Aksine ona daha da yaklaşmak ister.
  • Güzel ve bakımlı kadın da unutulmaz kadın olmanın gereklerindendir. Güzelliğiniz ile karakteriniz birleşirse bir erkek için unutulmaz bir kadın olmanın gerekleri tamamlanmış olur.
  • Şefkatli bir kadını unutamadıklarını söylerler. İlişkilerden yorulduklarında aklına o şefkatli ve anlayışlı insan gelir. Bu nedenle ona sevgiyle ve saygıyla yaklaşan bir kadını unutamazlar.
  • Erkekler güçlü kadınları bırakamaz, bıraksa da unutamaz. Çünkü güçlü kadınlar ilişkiden erkeğin yükünü hafifletir, erkeğin önyargılarını kırar ve evlilik ya da ilişkiye daha sıcak yaklaşmasını sağlar.
  • Erkekler kusurları kapatan kadınlar sever. Karşısındaki kadının kendine değer vermesini ister. Aynı zamanda değerli bir kadınla olmak da erkeğe kendini değerli hissettirir.
  • Bütün bunların özeti tabii ki erkek sevdiği kadını unutamaz. Böyle durumlarda en çok seven erkektir. Kadın gitmeyi tercih etmiştir.

erkekler hangi kadınları unutamaz

 

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir