Erkekler Hangi Kızdan Hoşlanır? Maddeler Halinde Açıklama

Erkekler Hangi Kızdan Hoşlanır? Maddeler Halinde Açıklama

Erkekler Hangi Kızdan Hoşlanır? Maddeler Halinde Açıklama

Erkeklerin kafasında aşık olunacak ya da beğenilecek kız figürü her zaman vardır. bu figür, olmazsa olmaz özellikler barındırır.

Erkeklerin Hoşlandığı Kızlar

  • Erkekler sempatik ve güler yüzlü kızlardan çok etkilenir. Bu kızlar erkeğin kendini tamamladığını düşündüğü kızlardır. Çünkü erkek daha mesafeli ve ağır başlı olmalı kız ise daha sevecen olmalıdır. Güler yüzlü kızlar erkeğe huzur verir, onu yanında görmek ister.
  • Özgüvenli kızlar erkeklerin ilgisini çeker. Kendine güveni olmayan ve karşısındaki erkeğe bağımlı olan kızlar erkekleri kendinden soğutur. Bu tarz kızların genelde erkeklerin vefasızlığından yakındığını da görürüz. Aslında sorun erkeklerin vefasızlığı değil onların kişilik gelişimini tamamlayamamış olmasıdır.

tumblr erkekler hangi kızdan hoşlanır

  • Bakımlı kızlar sevilmeye değer bulunur. Erkekler bakımlı ve kendine özen gösteren kızları sever. Fakat bakımlı kızla kokoş kız arasında fark vardır. bir kız hem güzel, hem bakımlı hem akıllı ve bilinçli bir izlenim bırakabilir.

erkekler hangi kızdan hoşlanır

  • Güzel ve düzgün konuşan kızlar erkeklerin hoşlandığı kız figürü arasında yer alır. Bu kızlar kibar ve etkileyici konuşur. Ses tonu ve konuşma tarzı da bir erkeği etkileyen özelliklerdendir.

erkekler hangi kızdan hoşlanır görsel

  • Yardımseverlik ve iyi kalpli bir insan olmak karşı tarafın ilgisini çeker. Güven verir ve birlikte olma hissi uyandırır. Böyle kızlar erkeklerin uzun süre birlikte olmak istediği ya da evlilik düşündüğü kızlar içinde yerini alır.

resim erkekler hangi kızdan hoşlanır

  • Giyim kuşam karşı tarafı etkilemeye yarayan özelliklerdendir. Abartılı giyinmeyen ve kendine özgü bir tarzı olan şık giyimli kızları erkeklerin ilgisini çeker.

erkekler hangi kızdan hoşlanır resim

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.