Erkekler Hangi Tip Kadınlara Aşık Olur?

Erkekler Hangi Tip Kadınlara Aşık Olur?

Erkekler Hangi Tip Kadınlara Aşık Olur?

Kadınlar arasında erkeklerin aşık olmadığıyla ilgili yanlış bir kanı vardır. Karşınızdaki erkeğin size aşık olmaması sizden kaynaklanabilir. Bu konuda erkeklerin hangi kadınlara aşık olduğunu bilmek kadınların işine yarayacaktır.

Erkeklerin Aşık Olduğu Kadın Tipi

  • Erkekler güler yüzlü ve sevecen kadınlara aşık olurlar. Sevecen insanlar her durumda daha yakın görünürler. Bu nedenle erkekler de bu kadınlara güven duyar ve etkilenirler.
  • Güçlü kadınlar erkeklerin ilgisini çeker ve aşık olunabilecek kadınlardır. Buradaki güç manevi anlamdadır. Kadınlar yaratılış gereği hassas yapılı varlıklardır. Buna rağmen kendi ayaklarının üstünde durabilen, kimseye eyvallahı olmayan, hakkını yedirmeyen ve hak yemeyen kadınlar aşık olunası kadınlardır.
  • Tutumlu kadınlar diğerlerine göre bir adım daha öndedir. Bu kadınlar daha aklı başındadır. Parasını kullanmasını bilir. Fakat tutumlu olayım derken kendine bakmaması yanlış bir davranış olur. Erkeklerin ilgisini çeken hem bakımlı hoş bir bayan olup da hem de bu güzellik için çok paralar harcamaya gerek duymayan bayanlardır.
  • Kadınların özgüveni erkekleri etkilemeye yetiyor. Birçok kadının erkeğe yapışarak yaşadığını düşünürsek kendine güvenen ve ilişkide mesafeyi koruyan kadınlar erkekler için daha ilgi çekici oluyor.
  • Sevdiği erkeğe özel bir hitap kullanan kadın erkeğin bu durumdan etkilenmesini sağlamış oluyor. Ona herkesten farklı ve özel bir hitap kullanmak erkeklerin çok hoşuna gidiyor.
  • Erkekler iletişim gücü yüksek ve göz teması kurabilen kadınlardan hoşlanır.

erkekler hangi kadınlara aşık olur

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir