Eşim Beni Aldatıyor Ama İnkar Ediyor Kabul Etmiyor

Eşim Beni Aldatıyor Ama İnkar Ediyor Kabul Etmiyor

Eşim Beni Aldatıyor Ama İnkar Ediyor Kabul Etmiyor

Evliliklerde bazı zamanlarda aldatmalar yaşanabilmektedir. Aldatma sıklıkla erkekler tarafından yapılıyor. Kadınlarda ise daha kötü sonuçlara aile cinayetlerine yol açabiliyor. Burada kadınlar için yıkıcı sonuçları olsa da eş aldattığında boşanma çok az yaşanıyor. Kadınlarda aldatılmanın sonucunda bazen büyük sorunlar çıkabiliyor.  Aldatma sonucunda erkek inkâr edebiliyor. Eğer erkek pişman olmuşsa bir kez aldattığında söyleyecektir. Bazen de boşanmayı kolaylaştırmak için erkekler yaptıklarını söyleyebilmektedir.

Eşim beni aldatıyor ama bu durumu inkâr ediyor diyorsanız bu durumda ne yapacağınızı merak edebilirsiniz. Evlilikte çocuklar, kadının ve erkeğin ailesi etkili oluyor. Çocuklar nedeniyle evliliklerde kadın boşanmayı pek istemiyor. Erkekler genelde ailesini dağıtmak istemediği için aldatma fark edildiğinde inkâr ediyor ya da kabul edip kendini affettirmeye çalışıyor. Bu durumda da kadın mağdur olmamak için boşanmayı erteliyor ve ya durumu kabulleniyor.

Aldatma için mantıklı bir sebep sunulamaz. Fakat bazen evliliklerdeki huzursuzluklar aldatmanın asıl sebebi oluyor. Bir anlık hatalar ya da yanlışlar nedeniyle aldatma yaşanıyor. Sonrasında kadın bunu bir şekilde öğreniyor. Erkeklerde çoğunlukla inkâr ediyorlar. Burada pişman olup tekrar etmeyenler çok sıktır. Art arda aldatan kişiler de vardır. Bu durumun nedeni bulunarak tekrar edilmemesi sağlanabilir. Eşini seven erkekler yaptıkları hatadan pişman olarak inkar edebiliyor. Bu durumda durumu kavga ederek konuşmak en kötü durumdur. Aldatma da olmuş olsa saygılı bir şekilde sorunu konuşmak gerekiyor.

eşim beni aldatıyor ama boşanmak istemiyorum

Eşim Beni Aldatıyor Ama İnkar Ediyor

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir