Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne yapılır

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne yapılır

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne yapılır

Besin değeri yüksek olan fasulye her zaman tüketilmelidir. Fasulye yemeği özellikle etle çok yakışır. Etli fasulye vitamin deposu olduğu kadar aynı zamanda hoş bir lezzettir. Misafirleriniz için sizlerde enfes etli fasulye yemeği hazırlayarak beğeni kazanabilir ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Etli fasulye yemeğinin yanına en çok yakışan lezzetleri de sunarak sizlerde lezzetli sunumlara imza atabilirsiniz.

Bulgur Pilavı

Etli fasulye yemeğinin yanına en çok yakışan pilav türü bulgur pilavıdır. Özellikle mercimek ile hazırlanan bulgur pilavını tercih ederek sizlerde etli taze fasulye yemeğinin yanına yakışacak bir lezzet hazırlayabilirsiniz.

Makarna

Taze fasulye yemeğinin yanına yakışan tatlardan biri de makarnadır. Sebzeli makarnaları tercih ederek sizlerde vitamin değeri yüksek olduğu kadar aynı zamanda görüntüsü ile de beğeni toplayan makarna hazırlayabilirsiniz.

Süzme Yoğurt

Taze fasulyenin yanına hazırlayacağınız pilavın olmazsa olmaz lezzetlerinden biri de süzme yoğurttur.

Ev yoğurdunuzu bir gün önceden süzülmeye bırakarak sizlerde süzme yoğurdunuzu hazırlayabilirsiniz.

Mevsim Salata

Özellikle tere ve nane ile hazırlanmış mevsim yeşilliklerinin kullanıldığı salata etli fasulye yemeklerinin yanına yakışmaktadır.

Sirke, zeytinyağı ve nar ekşisi ile hazırlanan sosu salatanın üzerinde gezdirerek sizlerde enfes bir salata hazırlayabilirsiniz.

İrmik Helvası

Yemeklerin ardından irmik helvası ile sizlerde sofranızı şenlendirebilirsiniz. Etli yemeklerin ardından en çok yakışan tatlılardan biri de irmik tatlısıdır. Süt ile hazırlanan irmik tatlısını servis edebilirsiniz.

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir