Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

Tır ve kamyon simülasyonu olarak bilinen Euro Truck 2, SCS Software’nin bir oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunun genel yapısında lisanslı olarak aktarılan 7 marka bulmaktadır ve bunların tırları oyun içerisinde gerçektedir. Bu tırlar içerisinde; Volva, Scania, MAN, Mercedes, Iveco, DAF, Renault, yer almaktadır. Ayrıca oyun içerisinde 60’tan fazla ülkeyi dolaşma imkanı ve uzun yolculuklarda yapılmaktadır. Ortam ve çevre genelde doğanın en güzel ve saf halini yansıttığından, oyun içerisinde birçok hoş görüntüler çıkabilmektedir. Bunların yanı sıra Euro Truck Simulator 2 için en iyi tır’ın genelde yol tutuşu ve çekici gücü üzerinden değerlendirilmekte olduğunuda ayrıca belirtebiliriz.

Ets 2 En İyi Tırlar

En iyi tır olarak Mercedes ve Volvo arasında gidip giden birçok oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için Volvo’yu tercih edenler, beygirinin oyun içerisinde 750 beygir olarak tüm tırlardan daha iyi olduğu içindir. Bu nedenle motor akıbetinin iyi olması ve beygir gücünün yüksek olması ile bu marka oldukça fazla tercih edilebilmektedir. Scania ise 730 beygir ile 2. sırada gelmektedir.

Ets nin En iyi Tırı

Tır konusunda genelde yol esnasında iyi bir yol tutuş, virajlarda iyi dönme ve hız konusunda beklentileri vermesi aranmaktadır. Bu yüzden de oyun içerisinde her bir tırın kendine göre bir özelliği olduğunu aktabiliriz. Yine de genel yoğunluk Volvo, Mercedes ve Scania üzerinde seyretse de diğer tırlarında geliştirmeleri ve doğru kullanımı ile iyi bir verim alındığını söyleyebiliriz.

Euro Truck Simulator 2 De En İyi Tır Hangisi

21 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.