Euro Truck Simulator 2 PC Kasma Sorunu Çözümü Nedir

Euro Truck Simulator 2 PC Kasma Sorunu Çözümü Nedir

Euro Truck Simulator 2 PC Kasma Sorunu Çözümü Nedir

Euro Truck Simulator 2 oyunu çok sayıda seveni olan ve oyuncusu olan bir oyundur. Fakat uzun zamandır bu oyun hakkında sürekli bazı şikayetler meydana gelmektedir. Bunlar oyunda meydana gelen donmalar, teklemeler ve kasmalardır. Euro Truck Simulator 2 kasma sorunu çözümü sizleri bu dertten kurtaracaktır ve oyundan keyif almaya devam etmenize yardımcı olacaktır.

ETS 2 Kasma Sorunu Config

ETS 2 yani Euro Truck Simulator 2 oyunun kasmasının bir sebebi dosyalarda bulunan Config seçeneği sebebidir. Bunun için bilgisayarınızda ilk önce belgelerim bölümüne girmeniz ve oradan Euro Truck Simulator seçeneğini seçmeniz gerekir. Burada oyunun belgeleri bulunacaktır. Config dosyasını bulmalı ve oradan Config dosyasını tamamen silmeniz gerekmektedir. Bu dosyayı sildikten sonra oyuna girebilir ve kasma meydana gelmediğini görebilirsiniz. Bu dosya her oyunda geri yüklenecektir ve oyuna girmeden kontrol etmeli, Config varsa silmelisiniz.

ETS 2 Donma Sorunu Çözümü

Euro Truck Simulator 3 donma sorununu çözmek için başka seçenekler de bulunur. Bunun için de ilk olarak bilgisayarınızdan ETS oyununa girmeniz gerekir. Oyuna girdikten sonra da ayarlar bölümüne gelirsiniz. Ayarlarda yansıma detayını ve doku kalitesini düşük seviyeye getirmelisiniz. Bunları yaptıktan sonra da oynamaya başlayabilirsiniz. Donma ve kasma olmadığını göreceksiniz. Eğer yukarıda ilk olarak verdiğimiz seçeneği uyguladıysanız ve olumlu sonuç aldıysanız bunu yapmanıza gerek yoktur.

Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu Çözümü görsel Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu Çözümü

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir