Ev Alma Duası Etkili ve Denenmiş olan Dualar

Ev Alma Duası Etkili ve Denenmiş olan Dualar

Ev Alma Duası Etkili ve Denenmiş olan Dualar

Daha önce çokça aranan ve hocalara sorulan ev alma duası, caiz olarak bilinmektedir ve bir mülke sahip olmak için dua edilebilir. Bu duanın yapılması peygamber efendimiz tarafından da tavsiye edilmiştir. Bu dua 3 aşamada yapılmaktadır. Öncelikle gece yarısından sonra bu dayı yapacağınız söyleyebiliriz. Abdestli olarak yapılmaktadır. İlk olarak Kur’an-ı Kerim’de geçen ilgili ayeti 333 kere okumak gerekmektedir. Daha sonra da tesbih duasını da aynı şekilde 333 kere okumak gereklidir. Bu duadan sonra da Selavat-i Şerif’i yine 333 kere okumak gereklidir.

Ev Alma Duası Lahuti

Bu dua, gece yarısından sonra okunmakta ve abdestli olarak okunmaktadır. Ayrıca bu duayı etmeden önce namaz da kılınabilir. Söz ettiğimiz dua türü, 3 ayrı aşamadan oluştuğu için karıştırmamak gerekmektedir. Öncelikli olarak Kur’an-ı Kerim içinde geçen ayeti okumakta fayda vardır. Daha sonra da söz ettiğimiz dualar ile aşamaları takip edebilirsiniz.

Denenmiş Ev Alma Duası

Ev almak için yapılacak olan dualarda herhangi bir sakınca yoktur. Zira peygamber efendimiz tarafından da maddi olarak sıkıntı çekmemek için bu tür duaların edilmesi tavsiye edilmiştir. Dolayısı ile de söz ettiğimiz aşamaları izleyebilir ve bu sayede de ev ve mülk alma duası şeklinde dua ederek Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Söz konusu duaların fazileti çok büyük olduğu için daha önce birçok kişi tarafından denenmiştir.

av almak için okunacak dualar ev sahibi olmak için okunacak dua

https://www.youtube.com/watch?v=QMPLRShC_NA

15 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Iyi gunler 333 defa okunan dua 1 gundemi okunacak yoksa ne zamn bitersemi bilgi verebilirmisiniz

  2. bende kezban kardeşimizin sorduğu sorunun aynısını soruyorum 1 kerede mi bitecek yoksa birkaç günde okunabilirmi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir