Evinize Saray Havası Katacak Saray Halı Modelleri

Evinize Saray Havası Katacak Saray Halı Modelleri

Evinize Saray Havası Katacak Saray Halı Modelleri

2015 yılında olduğu gibi Saray halı modelleri 2016 yılında da sizi kendisine hayran bırakacaktır. Bu sene halı modelleri çok dekoratif olmakla birlikte kullanım alanlarında da bu halılar çok şık durmakta. Özellikle de Saray halıları birbirinden zengin desenlerle ve renklerle müşterilerinin karşısına çıkıyor ve çok beğenileceği de muhakkaktır.

Saray Halı Modelleri Klasik Mi, Modern Mi?

Saray halı modellerinde bu sene klasik desenler yerine genellikle modern tasarımlarla oluşturulmuş spor desenler ön plana çıkmaktadır. Çiçekli halılarda bile modellerin modernliği göze hemen çarpıyor. Çiçekli modeller çok renkli olabilirken bazen de iki renkli çiçekli desenler de görülebiliyor.

Saray Halı Renkleri

Bununla birlikte aynı rengin tonlarından oluşan halı desenleri yanında pastel birçok rengin bir halıda buluştuğu da gözlemlenebiliyor. Tek renk halıların bile çoğunlukta olduğu görülürken, iki renkli veya çok renkli halılar da göz kamaştırıyor. Saray halı modelleri 2016 yılında pastel renklere ağırlık vereceğe benziyor. Genellikle pastel renklerin ağırlık kazandığı modeller aynı zamanda da spor bir görünüm ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Üzerinde şekillerin olduğu halılar da göze batarken çiçek, hayvan motiflerinde de halılar vitrinlerdeki yerini alıyor. Yarış arabaları, yelkenli tekneler ve tekne gereçlerinin şekilleri halılarda en son trendi gösteriyor.Eski Anadolu deseni dediğimiz modellerde halıların da yer aldığı Saray halının bu seneki katalogunda her türden desene yer veriliyor.

2016 saray halı modelleri

Saray Hali Vizyon Soft Modelleri

saray halı modelleri 2016 saray halı modelleri dört mevsim saray halı modelleri klasik saray halı modelleri yeni tumblr saray halı modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir