Evlenmek İçin Etkili Bir Dua Nihat Hatipoğlu

Evlenmek İçin Etkili Bir Dua Nihat Hatipoğlu

Evlenmek İçin Etkili Bir Dua Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu dini alanlardaki bilgisiyle ülkemizde haklı bir ün kazanmıştır. Televizyon programlarıyla ve özellikle de Ramazan aylarında yaptığı programlarla bir çok inananın öğrenmek istediği soruları da cevaplamaktadır. Bu sorular arasında evlenmek için dua Nihat Hatipoğlu’na sorulan sorular arasındadır. Ancak bu dua edilirken çok dikkatli ve uyanık olmakta yarar bulunmaktadır. Çünkü evlenmek istemekle birlikte, bunun hayırlı olmasını da istemek gerekir. Çünkü bir ömür boyunca aynı hayatı paylaşacağınız kişinin hayırlı bir eş olması da çok önem taşımaktadır. Nihat Hatipoğlu da bu noktaya dikkat çekmektedir.

Nihat Hatipoğlu evlenmek isteyenlerin okuyacağı dua

Nihat Hatipoğlu, evlenmek isteyenler için, eğer evlenmek istedikleri bir kişi de varsa şöyle dua edebileceklerini söylemektedir. Allahım, isim bu kişi benim için hayırlı ise bana nasip et. Bu kişi benim dünyam ve ahretim için hayırlıysa, hayırlı kıl ve nasip eyle. Eğer bu şekilde evlenmek için dua ederseniz ve o eş sizin için hayırlı ise sizin evlilik yolunuz açılacaktır.

Hayırlı eş duası

Elbette ki evlenme duası etmek için önce hayırlı bir eş istemek en önemli dua olacaktır. Eğer hayırsız ise bu evliliği istememek gerekir. Bu nedenle de eğer hayırlı ise bana hayırlı bir eş nasip eyle diye dua etmek en doğru hareket olacaktır. evlenmek istiyorsanız ve hayırlı bir eş de istiyorsanız dualarınızı eksik etmeyin.

evlenmek için dualar sevdiğinle evlenme duası

https://www.youtube.com/watch?v=tje_U2ASyfA

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir